REKLAMA
REKLAMA

BESKO: Pożegnali się z prawami jazdy. W terenie zabudowanym jechali ponad „setkę”

BESKO / PODKARPACIE. Policjanci z sanockiej komendy potwierdzili zgłoszenia naniesione na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa. Dotyczyły one przekraczania dozwolonej prędkości w Besku. W sobotę we wskazanym przez zgłaszających miejscu policjanci zatrzymali do kontroli czterech kierujących. Za zbyt szybką jazdę pożegnali się ze swoimi uprawnieniami.


Na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa mieszkańcy powiatu sanockiego zgłosili przekraczanie prędkości na ul. Podkarpackiej w Besku. Aby zweryfikować zgłoszenie w sobotę po południu we wskazane miejsce został skierowany patrol ruchu drogowego. Policjanci pracując przy wykorzystaniu miernika prędkości zatrzymali w tym rejonie cztery osoby, które nie przestrzegały przepisów.

O godz. 16, do kontroli została zatrzymana mieszkanka powiatu bieszczadzkiego. Kierująca oplem miała na liczniku 105 km/h przy ograniczeniu do 50 km/h.

Kilkanaście minut później kierujący bmw, mieszkaniec powiatu sanockiego, również przekroczył dopuszczalną prędkość. Mężczyzna podróżował z prędkością 116 km/h.

Kolejny przypadek jazdy z nadmierną prędkością miał miejsce przed godz. 18. Mieszkaniec Lublina kierował samochodem marki Peugeot z prędkością 108 km/h.

Około godz. 18.30 policjanci zatrzymali do kontroli kierowcę renault. Mieszkaniec powiatu krośnieńskiego miał na liczniku 107 km/h.

Na kierujących zostały nałożone mandaty i punkty karne. Wszyscy kierujący stracili również prawa jazdy.

303-124949

źródło: KPP Sanok

27-03-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)