REKLAMA
REKLAMA

BESKO: Święto Dzieci. Było bajecznie, smacznie i kolorowo (ZDJĘCIA)

BESKO / PODKARPACIE. W ostatnią niedzielę w Besku zarówno nauczyciele, rodzice, uczniowie oraz sponsorzy dołożyli starań, aby ten wyjątkowy dzień był pełen wrażeń.

Dzieci miały niepowtarzalną okazję poczuć magię tego dnia. Najmłodsi otrzymali dużą dawkę przyjemności, łakoci i prezentów. W tym roku impreza przebiegała pod hasłem „Podaruj dzieciom radość”.

Atrakcji nie brakowało. Można było pomalować swoją uśmiechniętą buzię, ulepić figurę z ciastoliny, sprawdzić wiedzę w kole fortuny, powyginać się w ogromnej przezroczystej kuli, szaleć do woli na dmuchanych zamkach oraz w parku linowym, a także pojeździć konno.

Dzieci mogły zasiąść za kierownicą wozu strażackiego, policyjnego, samochodu rajdowego oraz ogromnej maszyny rolniczej. Było naprawdę w czym wybierać.

Na scenie zaprezentowała się orkiestra dęta OSP w Besku i mażoretki, a także grupy taneczne Roztańczeni I, II, III i IV. Dzieci i młodzież pokazały swoje umiejętności wykonując wspaniałe układy. Gościnnie wystąpił „Zespół Tańca Ludowego Sanok”. Barwne, wirujące w tańcu stroje tancerzy wzbudziły zachwyt publiczności.

unnamed (30)

Głównym elementem wspólnej zabawy było przygotowane przez nauczycieli i rodziców przedstawienia pt: „Jaś i Małgosia”. To już kolejny raz, kiedy rodzice wspólnie z nauczycielami mobilizują się, aby wystąpić przed dziećmi. Zmienia się obsada, ale zapał do działania wciąż jest ten sam. Wysiłek wszystkich rodziców i nauczycieli biorących udział w przedstawieniu został zrekompensowany uśmiechami dzieci i fantastyczną atmosferą.

Na zakończenie gimnazjaliści z Beska zaprezentowali również swoje umiejętności kabaretowe, a uczniowie ze Szkoły Muzycznej w Rymanowie – wokalne. Należy przyznać – mają się czym chwalić!

Święto dzieci przyjęło się wśród mieszkańców i z każdym rokiem bierze w nim udział coraz więcej osób. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wsparcie. Szczególne podziękowania należą się licznym sponsorom. To dzięki nim rozdano najmłodszym 1000 lodów, 600 kawałków pizzy, mnóstwo słodkości i napojów chłodzących. Każde dziecko czuło się w tym dniu najważniejsze na świecie.

materiały nadesłane

07-06-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)