REKLAMA
REKLAMA

BESKO: Święto Dzieci. Było bajecznie, smacznie i kolorowo (ZDJĘCIA)

BESKO / PODKARPACIE. W ostatnią niedzielę w Besku zarówno nauczyciele, rodzice, uczniowie oraz sponsorzy dołożyli starań, aby ten wyjątkowy dzień był pełen wrażeń.

Dzieci miały niepowtarzalną okazję poczuć magię tego dnia. Najmłodsi otrzymali dużą dawkę przyjemności, łakoci i prezentów. W tym roku impreza przebiegała pod hasłem „Podaruj dzieciom radość”.

Atrakcji nie brakowało. Można było pomalować swoją uśmiechniętą buzię, ulepić figurę z ciastoliny, sprawdzić wiedzę w kole fortuny, powyginać się w ogromnej przezroczystej kuli, szaleć do woli na dmuchanych zamkach oraz w parku linowym, a także pojeździć konno.

Dzieci mogły zasiąść za kierownicą wozu strażackiego, policyjnego, samochodu rajdowego oraz ogromnej maszyny rolniczej. Było naprawdę w czym wybierać.

Na scenie zaprezentowała się orkiestra dęta OSP w Besku i mażoretki, a także grupy taneczne Roztańczeni I, II, III i IV. Dzieci i młodzież pokazały swoje umiejętności wykonując wspaniałe układy. Gościnnie wystąpił „Zespół Tańca Ludowego Sanok”. Barwne, wirujące w tańcu stroje tancerzy wzbudziły zachwyt publiczności.

unnamed (30)

Głównym elementem wspólnej zabawy było przygotowane przez nauczycieli i rodziców przedstawienia pt: „Jaś i Małgosia”. To już kolejny raz, kiedy rodzice wspólnie z nauczycielami mobilizują się, aby wystąpić przed dziećmi. Zmienia się obsada, ale zapał do działania wciąż jest ten sam. Wysiłek wszystkich rodziców i nauczycieli biorących udział w przedstawieniu został zrekompensowany uśmiechami dzieci i fantastyczną atmosferą.

Na zakończenie gimnazjaliści z Beska zaprezentowali również swoje umiejętności kabaretowe, a uczniowie ze Szkoły Muzycznej w Rymanowie – wokalne. Należy przyznać – mają się czym chwalić!

Święto dzieci przyjęło się wśród mieszkańców i z każdym rokiem bierze w nim udział coraz więcej osób. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wsparcie. Szczególne podziękowania należą się licznym sponsorom. To dzięki nim rozdano najmłodszym 1000 lodów, 600 kawałków pizzy, mnóstwo słodkości i napojów chłodzących. Każde dziecko czuło się w tym dniu najważniejsze na świecie.

materiały nadesłane

07-06-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)