REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY: Utrudnienia w ruchu. W południe zaplanowano przejazd kolumny kolarskiej

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Dzisiaj przez drogi powiatu bieszczadzkiego przejadą kolarze biorący udział w zawodach Media World Cup Series Poland 2017. Kierowcy w czasie przejazdu kolumny kolarskiej i samochodów technicznych mogą na trasie wyścigu napotkać utrudnienia w ruchu drogowym.


Policjanci ruchu drogowego w celu zapewnienia płynności ruchu i bezkolizyjnego przejazdu kolumny wyścigu będą porządkować ruch pieszy i kołowy. Trasa wyścigu rozpoczyna się w Ustrzykach Dolnych, a kończy w miejscowości Muczne. Wyjazd kolarzy na drogi powiatu bieszczadzkiego przewidywany jest w samo południe z ul. Rynek w Ustrzykach Dolnych.

Funkcjonariusze wstrzymają ruch na wyznaczonych odcinkach dróg powiatu kolejno w miejscowościach:

  • w godz. 11.50- 12.10 zamknięta będzie całkowicie dla ruchu droga wojewódzka (K-84) na odcinku ul. Rynek (Ustrzyki Dolne) do skrzyżowania miejscowości Ustianowa Dolna- Łobozew. Kierowcy samochodów osobowych będą kierowani na objazdy w mieście na ul. Kolejową i ul. Korczaka. Natomiast kierowcy pojazdów ciężarowych będą musieli zaczekać do czasu przywrócenia ruchu przez policjantów.
  • następnie droga powiatowa (nr 2296R) Łobozew- Bóbrka (powiat leski) będzie zamknięta tylko na czas przejazdu kolarzy,
  • w godz. popołudniowych droga wojewódzka W-897 Brzegi Górne- Ustrzyki Górne (W-896) kierunek do miejscowości Muczne (droga powiatowa nr 2307R)- na czas przejazdu wyścigu

Policjanci zwracają się do kierujących o zachowanie cierpliwości i stosowanie się do poleceń policjantów.

road-bikes-1562929_960_720

foto: zdjęcie poglądowe

źródło: KPP Ustrzyki Dolne

26-05-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)