REKLAMA

BIESZCZADY24.PL : XVII Dni Gminy Cisna 15 -16 lipca 2017

Już po raz siedemnasty 15. i 16. lipca na Stadionie Orlik w Cisnej odbywać się będą Dni Gminy Cisna. Nie zabraknie różnych atrakcji zarówno dla dużych jak i małych.

Pierwszy dzień imprezy rozpocznie się już o 10.00 turniejem piłki nożnej oraz siatkowej o Puchar Pani Wójt.
O 16.00 nastąpi oficjalne otwarcie Dni Cisnej, a po nim występy grupy baletowej oraz popis uczniów z lokalnego Studium Muzycznego.

Od 16.30 nastąpi prezentacja Lasów Państwowych i Nadleśnictwa Cisna, w trakcie których można będzie spróbować tradycyjnych myśliwskich potraw. Główny punktem programu tego dnia będzie zespół NEOZBILJNI PESIMISTI z Serbii.
Po koncercie, o godzinie 22. organizatorzy zapraszają na dyskotekę pod gwiazdami, którą poprowadzi zespół „Bez pozorów”.

Drugi dzień zapowiada się równie ciekawie
Już o 16.00 nastąpi otwarcie Festiwalu Smaków Karpackich KREMENAROS.
W trakcie liczne konkursy, warsztaty oraz występy zespołów folklorystycznych.

O 17.00 na scenie rozpocznie się II. Podkarpacki Przegląd Kapel i Zespołów Ludowych, który zostanie zwieńczony występem Zespołu Ludowego z Rumunii.

Gwiazdą drugiego wieczoru imprezy będzie ukraiński JORYJ KŁOC – półfinalista polskiej edycji programu Must be the music. Impreza zakończy się również dyskoteką pod gwiazdami, ale tym razem będziemy bawić się z zespołem Gold.

dni_gminy_cisna_2017_01

Serdecznie zapraszamy!

15-07-2017
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.