REKLAMA
REKLAMA

BRZOZÓW: Makabryczne znalezisko. Rozkładające się zwłoki mężczyzny wisiały na drzewie

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Brzozowska policja odebrała zgłoszenie o odnalezieniu zwłok mężczyzny przy ulicy Jakla Wielka w Brzozowie. Decyzją prokuratora dzisiaj zostanie przeprowadzona sekcja zwłok.

Jak informuje asp. Małgorzata Serafin z brzozowskiej komendy, o sytuacji poinformowano funkcjonariuszy telefonicznie. Zwłoki wiszące na drzewie były w stadium daleko posuniętego rozkładu. Najprawdopodobniej pozostawały tam nawet kilkanaście dni.

– Ustalono tożsamość mężczyzny. To 65-latek z powiatu brzozowskiego – dodaje Małgorzata Serafin. – Brzozowska policja nie odnotowała zgłoszenia o zaginięciu tej osoby – precyzuje.

Na wskazane miejsce zostali skierowani policjanci. Wykonywali czynności  w niezbędnym zakresie. Materiały dotyczące sprawy przekazano do Prokuratury Rejonowej w Brzozowie. Decyzja prokuratora zwłoki zabezpieczono i dzisiaj zarządzono przeprowadzenie sekcji denata.

Clipboard01

19-10-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)