REKLAMA
REKLAMA

Czy 31-latek zmarł w wyniku obrażeń? Sanocka prokuratura bada przyczyny śmierci mężczyzny znalezionego na brzegu Sanu

SANOK / PODKARPACIE. Prokuratura Rejonowa w Sanoku bada okoliczności śmierci 31-latka, którego w niedzielę rano znaleziono na brzegu Sanu. Mężczyzna zmarł z niedzieli na poniedziałek. Przyczynę zgonu ustalą biegli po sekcji zwłok.

Do zdarzenia miało dojść w okolicy marketu Carrefour. 31-latek najprawdopodobniej został pobity. Mężczyznę znalazł przechodzeń, który o 7 rano natknął się na niego idąc brzegiem Sanu. Zauważył, że 31-latek został zraniony w głowę, wezwał więc właściwe służby.

Mężczyzna trafił do szpitala. Niestety z niedzieli na poniedziałek około 3 nad ranem zmarł. Niejasne okoliczności zdarzenia bada sanocka prokuratura.

Prowadzimy śledztwo wstępnie pod kątem art. 156 par. 3 kk, czyli ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, którego następstwem mogła być śmierć – informuje prokurator Marta Leśniak-Popiel, z Prokuratury Rejonowej w Sanoku. – Dzisiaj na godzinę 15.00 zaplanowano sekcję zwłok 31-latka. Dopiero po wstępnej, ustnej opinii biegłego będziemy mogli mówic o przyczynie zgonu – dodaje prokurator.

14-06-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)