REKLAMA
REKLAMA

Długi weekend na podkarpackich drogach. Zatrzymano 12 nietrzeźwych kierowców

PODKARPACIE. Za nami długi weekend, który na drogach naszego województwa minął wyjątkowo spokojnie. Kierowcy w ciągu tych trzech dni jeździli bardzo ostrożnie. Policjanci odnotowali tylko jeden wypadek. Funkcjonariusze zatrzymali 12 nietrzeźwych kierowców.

W ciągu trzech dni minionego weekendu doszło tylko do jednego wypadku. W sobotę około godz. 18, w Humniskach w powiecie brzozowskim, kierowca audi potrącił przechodzącego przez jezdnię mężczyznę. 50-letni pieszy z urazem głowy trafił do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że 23-letni kierowca audi był trzeźwy. Natomiast w organizmie pieszego urządzenie wskazało ponad 2,5 promila alkoholu. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

303-120171

Bardzo niskie temperatury przyczyniły się do tego, że kierowcy jeździli rozważniej. W ciągu minionego weekendu policjanci zatrzymali 12 nietrzeźwych kierujących.

Niestety siarczyste mrozy zebrały żniwo na innym polu. W ciągu minionego weekendu na Podkarpaciu zamarzły dwie osoby. W piątek w Gwoźnicy Górnej wskutek wychłodzenia organizmu zmarł 57-letni mężczyzna. W niedzielę, na podwórku niedaleko domu, znaleziono ciało 66-letniego mieszkańca Mielca.

KWP

09-01-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)