REKLAMA
REKLAMA

Długi weekend na podkarpackich drogach. Zatrzymano 12 nietrzeźwych kierowców

PODKARPACIE. Za nami długi weekend, który na drogach naszego województwa minął wyjątkowo spokojnie. Kierowcy w ciągu tych trzech dni jeździli bardzo ostrożnie. Policjanci odnotowali tylko jeden wypadek. Funkcjonariusze zatrzymali 12 nietrzeźwych kierowców.

W ciągu trzech dni minionego weekendu doszło tylko do jednego wypadku. W sobotę około godz. 18, w Humniskach w powiecie brzozowskim, kierowca audi potrącił przechodzącego przez jezdnię mężczyznę. 50-letni pieszy z urazem głowy trafił do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że 23-letni kierowca audi był trzeźwy. Natomiast w organizmie pieszego urządzenie wskazało ponad 2,5 promila alkoholu. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

303-120171

Bardzo niskie temperatury przyczyniły się do tego, że kierowcy jeździli rozważniej. W ciągu minionego weekendu policjanci zatrzymali 12 nietrzeźwych kierujących.

Niestety siarczyste mrozy zebrały żniwo na innym polu. W ciągu minionego weekendu na Podkarpaciu zamarzły dwie osoby. W piątek w Gwoźnicy Górnej wskutek wychłodzenia organizmu zmarł 57-letni mężczyzna. W niedzielę, na podwórku niedaleko domu, znaleziono ciało 66-letniego mieszkańca Mielca.

KWP

09-01-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)