REKLAMA
CUK
REKLAMA

Dzielnicowi odzyskali skradziony odkurzacz. Złodziejem okazał się 35-letni mieszkaniec powiatu sanockiego

SANOK/ PODKARPACIE. Dzielnicowy podczas obchodu uzyskał informację, że w sklepie ze sprzętem AGD i RTV doszło do kradzieży odkurzacza. Policjanci ustalili sprawcę kradzieży, a skradziony sprzęt odnaleźli w jednym z lombardów.

Wczoraj przed południem, dzielnicowy podczas obchodu rejonu służbowego dowiedział się, że w jednym z sanockich sklepów z urządzeniami AGD i RTV chwilę wcześniej ktoś ukradł odkurzacz. Po ustaleniu rysopisu sprawców, dzielnicowy wspólnie z innymi dzielnicowymi udali się na poszukiwanie złodziei.

Odpowiadające opisowi osoby policjanci dostrzegli przed wejściem do lombardu. Mężczyźni wchodzili do środka z jakimś urządzeniem. Policjanci ustalili, że jeden z podejrzewanych o kradzież mężczyzn, wykorzystując zamieszanie w sklepie, ukradł odkurzacz, a następnie wspólnie z kolegami postanowił go sprzedać. Policjanci ustalili, który z mężczyzn ukradł odkurzacz. Złodziejem okazał się 35-letni mieszkaniec powiatu sanockiego.

Odkurzacz w stanie nienaruszonym został odzyskany, a sprawca kradzieży za swój czyn będzie odpowiadał przed sądem

ŹRÓDŁO: KPP Sanok

17-11-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)