REKLAMA
REKLAMA

Dzielnicowi odzyskali skradziony odkurzacz. Złodziejem okazał się 35-letni mieszkaniec powiatu sanockiego

SANOK/ PODKARPACIE. Dzielnicowy podczas obchodu uzyskał informację, że w sklepie ze sprzętem AGD i RTV doszło do kradzieży odkurzacza. Policjanci ustalili sprawcę kradzieży, a skradziony sprzęt odnaleźli w jednym z lombardów.

Wczoraj przed południem, dzielnicowy podczas obchodu rejonu służbowego dowiedział się, że w jednym z sanockich sklepów z urządzeniami AGD i RTV chwilę wcześniej ktoś ukradł odkurzacz. Po ustaleniu rysopisu sprawców, dzielnicowy wspólnie z innymi dzielnicowymi udali się na poszukiwanie złodziei.

Odpowiadające opisowi osoby policjanci dostrzegli przed wejściem do lombardu. Mężczyźni wchodzili do środka z jakimś urządzeniem. Policjanci ustalili, że jeden z podejrzewanych o kradzież mężczyzn, wykorzystując zamieszanie w sklepie, ukradł odkurzacz, a następnie wspólnie z kolegami postanowił go sprzedać. Policjanci ustalili, który z mężczyzn ukradł odkurzacz. Złodziejem okazał się 35-letni mieszkaniec powiatu sanockiego.

Odkurzacz w stanie nienaruszonym został odzyskany, a sprawca kradzieży za swój czyn będzie odpowiadał przed sądem

ŹRÓDŁO: KPP Sanok

17-11-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)