REKLAMA
REKLAMA

GLOBAL SUN – świat słonecznej energii

SANOK / PODKARPACIE. W naszej ofercie można znaleźć zarówno kompletne systemy PV, ogniwa słoneczne, panele fotowoltaiczne, inwertery, regulatory ładowania, akumulatory, systemy mocowań oraz pozostałe, różnego rodzaju komponenty do budowy profesjonalnych elektrowni słonecznych, jak i pozyskać kompleksową wiedzę oraz porady dotyczące energii tego typu. Dążymy do tego, by każdy oferowany system działał jak najwydajniej. Fotowoltaika jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do świata słonecznej energii!

Firma GLOBAL SUN specjalizuje się w rozwiązaniach opartych na odnawianych źródłach energii (OZE), a w szczególności na energii słonecznej.

Fotowoltaika to nasza specjalność.

Obecnie możemy wykonać następujące prace dla inwestorów:

– wykonanie koncepcji instalacji fotowoltaicznej niezbędnej do złożenia wniosku,

– uzyskania dotacji, kredytów itp.,

– przygotowanie wniosków o wydanie warunków przyłączenia do sieci,

– wykonanie projektu technicznego instalacji fotowoltaicznej,

– dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej,

– przeprowadzenie procedury odbiorowej instalacji i podłączenie do sieci energetycznej,

– konserwacja i serwis instalacji,

– pomoc w uzyskaniu dotacji.

fotowoltaikaI

W poprzednich latach działalność tak że opierała się i opiera na sprzedaży i instalacji dla klientów indywidualnych, instytucji użyteczności publicznych, zakładów, sklepów, pensjonatów, hoteli itd:

– systemu Monitoringu

– systemów Alarmowych

– internetu

– sieci Kablowych TV­Sat

– wzmacniaczy GSM itp.

Obecnie Firma Global Sun wdraża rozwiązania i doradza w zakresie stosowania technologii fotowoltaicznej. Od początku działalności dążymy do przedefiniowania roli przedsiębiorstw poprzez dostarczanie niestandardowych rozwiązań i zaspokajanie różnorodnych potrzeb energetycznych.

Największą zaletą naszej oferty jest jej wszechstronność: od wsparcia doradczego, poprzez sprzedaż aż po realizację i gwarancję jakości. Projektujemy systemy fotowoltaiczne zarówno dla małych inwestycji, jak również dla dużych projektów energetycznych i skutecznie rozwiązujemy problemy z zasilaniem elektrycznym. Oferujemy naszym klientom atrakcyjne warunki płatności, a także poszukujemy możliwości współfinansowania inwestycji z zewnętrznych (zarówno lokalnych, regionalnych jak i krajowych) źródeł wsparcia finansowego.

GLOBAL SUN

ul. Daszyńskiego 2/24

38­-500 Sanok

www.globalsun.pl

e­-mail: biuro@globalsun.pl

tel. 13 424 13 72

e-­mail: darek@globalsun.pl

tel. 669 948 635

e­-mail: andrzej@globalsun.pl

tel. 604 450 954

slide_4

Artykuł sponsorowany

26-06-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook