REKLAMA
REKLAMA

Grozili pobiciem, ukradli nastolatkom pieniądze i akcesoria samochodowe. Rozbójnicy mogą trafić do więzienia nawet na 5 lat

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci z Sanoka zatrzymali trzech młodych mężczyzn, którzy są podejrzani o rozbój. Dwóch 20-latków i 21-latek używając przemocy ukradło pokrzywdzonym pieniądze oraz akcesoria samochodowe. Sprawcy usłyszeli już zarzuty. Grozi im nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Do rozboju doszło 19 marca około południa, na ul. Krakowskiej w Sanoku.

W seacie siedziało dwóch młodych mężczyzn, 18-latek i 19-latek. Podjechał do nich volkswagen, z którego wysiadło trzech mężczyzn. Ci podeszli do siedzących w aucie chłopców i wyciągnęli kluczyki ze stacyjki. Zagrozili im pobiciem, po czym zabrali pieniądze, urządzenie typu power bank, ładowarkę samochodową oraz paczkę papierosów. Następnie wrzucili kluczyki do środka samochodu i odjechali.

Policjanci ustalili i zatrzymali sprawców rozboju. Okazało się, że są nimi dwaj 20-latkowie i 21-latek, wszyscy to mieszkańcy powiatu sanockiego. Podczas przeszukania w miejscach ich zamieszkania policjanci odnaleźli większość skradzionych przedmiotów. Dodatkowo zabezpieczyli nielegalną amunicję, wkrętarkę, która pochodzi z kradzieży oraz środki odurzające. W tych sprawach prowadzone są odrębne postępowania.

Wszyscy trzej usłyszeli już zarzut rozboju. Przestępstwo, którego się dopuścili zagrożone jest karą pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

303-125189

źródło: KPP Sanok

30-03-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)