REKLAMA
REKLAMA

KICKBOXING: Kamil Rościński zwycięża w Pucharze Polski. Kolejnym celem Mistrzostwa Świata w Budapeszcie (VIDEO, ZDJĘCIA)

W dniach 22-24 września 2017 roku, kickbokserzy klubu Samuraj Sanok brali udział w Pucharze Polski Seniorów Low Kick, który zorganizowany został w Kobyłce (powiat wołomiński). Bezkonkurencyjny w swojej kategorii wagowej (do 67 kg) okazał się Kamil Rościński. Świetna postawa naszego zawodnika spowodowała zwiększenie zainteresowania jego osobą na krajowym rynku, dzięki czemu przed tym młodym i niezwykle utalentowanym fighterem otwierają się jeszcze szersze perspektywy.

Oprócz Kamila, w zawodach Pucharu Polski wystąpili także Tomasz Kozłowski (4. miejsce w kat. do 71 kg) oraz Aneta Kopeć (3. miejsce w kat. do 56 kg), która walczyła dzielnie mimo kontuzji.

5

Walkę w której Kamil zdemolował Aleksandra Kalickiego (mistrz Polski K1, wicemistrz świata Muay Thai) można obejrzeć od 1:15:55 transmisji


Źródło: Facebook / Polski Związek Kickboxingu

W kwietniu tego roku Kamil Rościński zdobył swój pierwszy seniorski tytuł mistrza Polski w formule low-kick, teraz dołożył do niego efektowne zwycięstwo w Pucharze Polski. Kolejnym dużym wyzwaniem dla Kamila będą z pewnością Mistrzostwa Świata, które odbywać się będą w dniach 4-12 listopada w Budapeszcie.

30-09-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)