REKLAMA
REKLAMA

KICKBOXING: Kamil Rościński zwycięża w Pucharze Polski. Kolejnym celem Mistrzostwa Świata w Budapeszcie (VIDEO, ZDJĘCIA)

W dniach 22-24 września 2017 roku, kickbokserzy klubu Samuraj Sanok brali udział w Pucharze Polski Seniorów Low Kick, który zorganizowany został w Kobyłce (powiat wołomiński). Bezkonkurencyjny w swojej kategorii wagowej (do 67 kg) okazał się Kamil Rościński. Świetna postawa naszego zawodnika spowodowała zwiększenie zainteresowania jego osobą na krajowym rynku, dzięki czemu przed tym młodym i niezwykle utalentowanym fighterem otwierają się jeszcze szersze perspektywy.

Oprócz Kamila, w zawodach Pucharu Polski wystąpili także Tomasz Kozłowski (4. miejsce w kat. do 71 kg) oraz Aneta Kopeć (3. miejsce w kat. do 56 kg), która walczyła dzielnie mimo kontuzji.

5

Walkę w której Kamil zdemolował Aleksandra Kalickiego (mistrz Polski K1, wicemistrz świata Muay Thai) można obejrzeć od 1:15:55 transmisji


Źródło: Facebook / Polski Związek Kickboxingu

W kwietniu tego roku Kamil Rościński zdobył swój pierwszy seniorski tytuł mistrza Polski w formule low-kick, teraz dołożył do niego efektowne zwycięstwo w Pucharze Polski. Kolejnym dużym wyzwaniem dla Kamila będą z pewnością Mistrzostwa Świata, które odbywać się będą w dniach 4-12 listopada w Budapeszcie.

30-09-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)