REKLAMA
REKLAMA

Kilkadziesiąt osób postawionych na nogi. Poszukiwania zaginionej kobiety

W sobotę przed południem kilkudziesięciu policjantów zaangażowanych było w poszukiwania 56-letniej kobiety, która najprawdopodobniej w nocy wyszła z mieszkania. Na szczęście mieszkanka powiatu bieszczadzkiego została odnaleziona.

W sobotę rano dyżurny ustrzyckiej komendy przyjął zawiadomienie o zaginięciu 56-letniej kobiety. Jak wynikało ze zgłoszenia, kobieta najprawdopodobniej wyszła z mieszkania w nocy, kiedy drugi domownik spał. Nie było z nią kontaktu. Bliscy zaczęli poszukiwania na własną rękę. Kiedy okazały się bezskuteczne, powiadomili Policję.

Policjanci kontrolowali miejsca, w których mogła przebywać zaginiona. W poszukiwaniach 56-latki brali udział funkcjonariusze ustrzyckiej komendy. Przeszukiwali okolicę, przeczesywali pobliskie lasy. Do działań skierowano także przewodnika z psem tropiącym. Dzięki czujności mieszkańca Ustrzyk Dolnych kobieta została odnaleziona na terenie piwnic, w jednym z budynków w Ustrzykach Dolnych.

Na szczęście nic jej się nie stało.

KPP Ustrzyki Dolne

foto: archiwum Esanok.pl

foto: archiwum Esanok.pl

12-06-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)