REKLAMA
REKLAMA

Klimatycznie i z pomysłem, choć leżaczkiem nikt by nie pogardził. Kino plenerowe znów przyciągnęło sanoczan (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Sanockie Piątki Filmowe cieszą się u mieszkańców dużym powodzeniem. Widzowie po raz kolejny licznie zgromadzili się na zamkowym dziedzińcu.

Tym razem organizatorzy przygotowali projekcję filmu „Ja cię kocham, a ty z nim”. Nietrudno się domyślić, że amerykańska komedia romantyczna przyciągnęła przed ekran głównie pary. Trzeba przyznać, że widzowie naprawdę dopisali – na ławkach ustawionych na dziedzińcu sanockiego zamku próżno było szukać wielu wolnych miejsc.

Świetna inicjatywa. Nigdy jeszcze tutaj nie byliśmy, ale zapowiada się naprawdę fajnie – mówi pan Bartek, który razem z żoną przyszedł obejrzeć film. – W dodatku kapitalnie dobrana lokalizacja, na rynku nie byłoby tak klimatycznie, jak tutaj – dodaje.

20170721_203800

Widzów na dziedziniec zamku przyciąga także różnorodność programu Sanockich Piątków Filmowych. Co tydzień wyświetlane są filmy różnych gatunków, więc każdy może znaleźć coś dla siebie.

Takie wydarzenie to bardzo dobry pomysł – twierdzi Ilona. Wyciągnęłam chłopaka na film, więc pewnie niedługo mogę spodziewać się rewanżu – śmieje się sanoczanka.

Niektórzy widzowie mają także własne pomysły, jak można jeszcze bardziej uatrakcyjnić wakacyjne kino plenerowe w Sanoku.

Organizatorzy mogliby jeszcze poustawiać leżaki, tak jak to jest na przykład w Sopocie – przekonuje pan Tomek – Ale ogólnie to naprawdę fajne przedsięwzięcie, cieszę się, że z żoną mogliśmy się tu wybrać.

20170721_203915

foto/tekst: B. Jaklik

24-07-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)