REKLAMA
REKLAMA

Kolorowe palmy, warsztaty pisankarskie i wielkanocne smakołyki. Tak zapowiada się „V Niedziela Palmowa w Skansenie”

SANOK / PODKARPACIE. Starosta sanocki wraz z dyrektorem Muzeum Budownictwa Ludowego i proboszczem Parafii pw. Chrystusa Króla w Sanoku zapraszają na „Niedzielę Palmową w Skansenie”. Wydarzenie zaplanowano na 9 kwietnia o godzinie 11.30 na Rynku Galicyjskim.

W programie między innymi konkurs na najpiękniejszą palmę wielkanocną, koncerty Górniczej Orkiestry Dętej, warsztaty pisankarskie, konkurs – zabawa dla dzieci: „Co wiemy o Wielkanocy?”, z upominkiem dla każdego uczestnika. Będą także stoiska Kół Gospodyń Wiejskich i rzemiosła artystycznego.

Konkurs dla dzieci polega na odnalezieniu miejsc, gdzie będzie trzeba odpowiedzieć na bardzo proste pytania i po zebraniu potwierdzeń odebrać nagrodę – szczegóły na miejscu.

Podczas warsztatów malowania pisanek prowadzonych przez pracowników MBL będzie można poznać różne techniki zdobienia jajek.

Wystąpi również grupa teatralna z II Liceum Ogólnokształcącego w Sanok.

O godz. 12.00, po procesyjnym przejściu korowodu palm z Rynku Galicyjskiego do kościółka z Bączala pw. św. Mikołaja, zostanie odprawiona msza święta.

Wystawcy i rzemieślnicy zainteresowani udziałem w imprezie proszeni są kontakt telefoniczny z pracownikiem MBL Marcinem Krowiakiem.

Serdecznie zapraszamy!

unnamedmateriały nadesłane

07-04-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)