REKLAMA
REKLAMA

KOMAŃCZA: Ogień pochłonął domek letniskowy. Akcje prowadziło 7 zastępów (ZDJĘCIA)

KOMAŃCZA / PODKARPACIE. W piątkowy wieczór, 20 stycznia około godz. 18:30 dyspozytor PSK w Sanoku odebrał telefon, że w miejscowości Komańcza doszło do pożaru domku letniskowego. Na miejscu działało siedem zastępów gaśniczych. Na całe szczęście nikt nie został ranny. Wstępnie, mówi się że doszło do zwarcia instalacji elektrycznej. Działania zakończono o godz. 22:11.

Dojazd do miejsca zdarzenia utrudniała wąska, stroma i śliska droga, dodatkowo częściowo zastawiona pojazdami okolicznych mieszkańców. Po dojeździe ratowników na miejsce okazało się, że budynek całkowicie objęty jest ogień. Strażacy po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia przystąpili do gaszenia pożaru. Z jednostki OSP Rzepedź do pożaru wyjechały dwa samochody kraz i star (łącznie 9 ratowników).

20170120_202750

Ponadto w akcji uczestniczyły dwa pojazdy z OSP KSRG Komańcza (mercedes i jelcz), dwa pojazdy z JRG Sanok i jeden z OSP KSRG Niebieszczany. Na szczęście w wyniku pożaru nikt nie ucierpiał. Budynek spłoną niemal doszczętnie.

Źródło: Sanok 112

fot. OSP Rzepedź

23-01-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)