REKLAMA
REKLAMA

Kreatywne zajęcia, zdobywanie nowej wiedzy i fantastyczna zabawa! Zainwestuj w praktyczne wakacje swojego dziecka

SANOK / PODKARPACIE. Czas wakacji to dla dzieci okres wolności, swobody i beztroski. Bardzo ważnym elementem jest fakt, że dzieci interesują się wszystkim, co je otacza, pragną poszerzać swoją wiedzę, rozwijać umiejętności oraz próbować czegoś nowego. Ta propozycja jest idealnym pomysłem na fantastycznie spędzony czas.

Energetyczne wakacje to cykl dwutygodniowych zajęć skierowanych do dzieci w wieku od 7 do 10 lat. Warsztaty zorganizowane są na bardzo wysokim poziomie, a wszystko za sprawą współpracy z Grupą Kapitałową PGE. Plan jest tak przemyślany, aby zapewnił dzieciom konstruktywne, bezpieczne i miłe spędzenie czasu.

Wakacyjne zajęcia będą trwać od 26 czerwca do 7 lipca. Pod koniec warsztatów zorganizowany będzie wyjazd dla całej grupy do Muzeum Energetyki Podkarpackiej w Rzeszowie.

Najważniejsza informacja – Zapisy już trwają! Ale wolne miejsca jeszcze są, więc wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wypełnienia formularza na stronie Podkarpackiej Fundacji Rozwoju Kultury www.interpiano.pl.

unnamed (7)

09-06-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)