REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: Cofał pijany, policję wezwali świadkowie. Skradzione tablice rejestracyjne, telefony i portfele

SANOK / PODKARPACIE. W minionym tygodniu sanoccy policjanci interweniowali najczęściej wobec nietrzeźwych kierowców. Były także zgłoszenia o kradzieżach.

Skradzione telefony, portfele 

Mieszkanka powiatu sanockiego zawiadomiła, że nieznany jej sprawca ukradł jej telefon. Urządzenie marki Samsung wyceniono na około 450 zł.

27-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego zawiadomił, ze z kieszeni spodni wypadł mu portfel, w którym znajdowały się dokumenty oraz pieniądze. Portfel przywłaszczyło sobie dwóch mężczyzn. Policjanci zatrzymali sprawców.

Jechał z 4 promilami. Stracił prawo jazdy

Policjanci w trakcie zatrzymali kierującemu prawo jazdy. Mieszkaniec powiatu sanockiego miał prawie 4 promile alkoholu w organizmie.

Skradziona tablica rejestracyjna

Mieszkanka powiatu sanockiego zawiadomiła o kradzieży tablicy rejestracyjnej z jej samochodu. Pojazd był zaparkowany przed bramą do posesji przy ul. Zagrody.

policja2911

Szukali paliwa, wylali chemię

Mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że na teren prywatny weszło dwóch mężczyzn prawdopodobnie w poszukiwaniu paliwa. Sprawcy odkręcili 6 plastikowych baniek z chemią zasadową i chemią kwaśną, po czym z każdej bańki ulali część zawartości na ziemię. Straty oszacowano na kwotę 520 zł.

Zadzwoniła na policję, bo mężczyzna był pijany i wsiadł do samochodu

Mieszkanka powiatu sanockiego powiadomiła telefonicznie, że nietrzeźwy mężczyzna wsiadł do samochodu , uruchomił go i próbował wyjechać z parkingu. Na miejsce skierowano patrol. Kiedy przybył on na Jagiellońską, zastał 40-latka w zaparkowanym pojeździe. Badanie wykazało, że mężczyzna ma blisko 3,5 promila alkoholu w organizmie. Ponadto posiada on aktualny zakaz prowadzenia pojazdów wydany przez Sąd Rejonowy w Sanoku do 17.05.2018 r.

Cofał i uszkodził pojazd. Miał prawie 2 promile

Kierujący samochodem marki VW w trakcie cofania uszkodził zaparkowany pojazd. Świadkowie zdarzenia podejrzewając, że kierujący może być nietrzeźwy podbiegli do niego, zabrali kluczyki do samochodu i powiadomili policję. Podczas wykonywania czynności służbowych funkcjonariusze ujawnili, że mężczyzna ma blisko 2 promile alkoholu w organizmie.

źródło: KPP Sanok

06-09-2017
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.