REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: Rekordzista z 3,5 promila alkoholu, kradzież w miejscu pracy i znikające telefony

SANOK  / PODKARPACIE. W minionym tygodniu sanoccy policjanci najczęściej odbierali zgłoszenia o kradzież drogich telefonów komórkowych. Był tez rekordzista, który wsiadł za kółko z 3,5 promilami alkoholu.

Kradzież na bazarze, w pracy i lokalu

31-latek z powiatu sanockiego zawiadomił policję, że został okradziony na bazarze. Z jego relacji wynika, że nieznany mu sprawca, wykorzystując chwilową nieuwagę w trakcie przymierzania ubrań na terenie bazaru, dokonał kradzieży telefonu komórkowego marki Samsung wartości 550 zł. Telefon znajdował się w kieszeni kurtki.

Z kolei 28-latkowi, mieszkańcowi powiatu sanockiego, skradziono telefon w jednym z sanockich lokali przy ulicy Mickiewicza. Nieznany mu sprawca wykorzystał nieuwagę zgłaszającego i zabrał urządzenie, które leżało na stole. Straty oszacowano na kwotę 942 zł.

iphone-654728_960_720

Natomiast 23-letnia mieszkanka powiatu brzozowskiego zawiadomiła policję o kradzieży w miejscu pracy przy ulicy Gieli w Sanoku. Złodziej wykorzystał jej chwilową nieuwagę i z torebki leżącej w pomieszczeniu socjalnym zakładu pracy zabrał pieniądze w kwocie 2000 zł.

Jechał i miał 3,5 promila alkoholu

Policjanci ujawnili, że 48-latek kierujący audi znajdował się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało, że miał blisko 3,5 promila alkoholu we krwi.

Porysowany mercedes

Mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił o uszkodzeniu mercedesa. Pojazd miał zarysowania powłoki lakierniczej na trzech elementach.

kronika

źródło: KPP Sanok
foto: archiwum esanok.pl

08-02-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)