REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: Na promilach prosto do rowu, amator telewizorów i konsoli do gier oraz wandale samochodowi

SANOK / PODKARPACIE. W minionym tygodniu sanoccy policjanci interweniowali wobec pijanych kierowców, odbierali zgłoszenia o kradzieżach oraz wandalach samochodowych.

Na podwójnym gazie

Na Słowackiego w Sanoku policjanci zatrzymali kierującego audi. Mężczyzna miał w wydychanym powietrzu ponad 1,3 promila alkoholu.

Policjanci podczas wykonywania czynności służbowych w Tarnawie Dolnej ustalili, że mieszkaniec powiatu sanockiego kierował daewoo znajdując się w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna spowodował kolizję, wjeżdżając do przydrożnego rowu. Miał ponad 1,7 promila alkoholu w organizmie.

Policjanci ruchu drogowego podjęli interwencję wobec 56-letniego mieszkańca powiatu sanockiego. Mężczyzna był pijany i kierował audi. Miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie.

Bezdomny ukradł portfel

47-letni mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że nieznany mu sprawca w nocy wszedł do otwartego pomieszczenia szatni, gdzie zgłaszający pracuje. Osoba ta wykorzystała nieobecność pracownika i ukradła portfel o wartości 50 złotych wraz z pieniędzmi w kwocie 150 złotych oraz dokumentami. W wyniku podjętych czynności policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży. Okazał się nim 67-latek bez stałego miejsca zamieszkania.

Amator telewizorów i konsoli do gier

23-letni mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że złodziej wykorzystał nieobecność domowników oraz otwarte drzwi i wszedł do domu. Następnie z pokoju zabrał telewizor wartości około 400 złotych oraz konsolę do gier wartą około 600 złotych.

Samochodowy wandal przy Orzeszkowej

61-letnia mieszkanka powiatu sanockiego zawiadomiła, że nieznany jej sprawca uszkodził samochód marki Daewoo, niszcząc lakier na tylnych drzwiach, bagażniku oraz błotniku przednim. Straty oszacowano na kwotę 1000 złotych.

Włamanie do domku letniskowego

Sprawca po pokonaniu zabezpieczeń dostał się do wnętrza domku letniskowego, skąd zabrał sprzęt wędkarski oraz wiertarko- wkrętarkę akumulatorową. Łączna wartość strat to około 500 zł.

Celowo porysował audi

Mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że znany mu mężczyzna w trakcie transportowania na wózku ręcznym elementów metalowych, umyślnie uszkodził powłokę lakierniczą audi. Straty to około 1000 złotych.

Ukradł telefon

45-letni mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił o kradzieży telefonu komórkowego marki Huawei. Wartość strat to 1200 zł.

Innego dnia z kolei doszło do przywłaszczenia przez nieznanego sprawcę telefonu komórkowego marki Huawei o wartości 600 zł.

Zwinął portfel i karty płatnicze

W Sanoku przy Ogrodowej sprawca skradł i przywłaszczył sobie portfel wraz z dokumentami i kartą płatniczą.

1

zdjęcie poglądowe

źródło: KPP Sanok

25-10-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)