REKLAMA
VIVO sc

KRONIKA POLICYJNA: Oblewał samochody białą cieczą i wybijał szyby oraz amator rzucania telefonem o ścianę

SANOK / PODKARPACIE. W minionym tygodniu sanoccy policjanci interweniowali na drogach powiatu. Zgłaszano także kradzieże oraz akty wandalizmu, gdzie sprawca oblewał pojazdy biała cieczą.

Z zakazem na motorowerze

Policjanci w trakcie kontroli drogowej motoroweru, którym podróżował mieszkaniec powiatu sanockiego ujawnili, że nie stosuje się on do decyzji wydanej przez Starostę Sanockiego dotyczącą cofnięcia uprawnień do kierowania pojazdami. Ponadto mężczyzna pomimo dawanych sygnałów świetlnych i dźwiękowych, nie zatrzymał się do kontroli drogowej we wskazanym miejscu, lecz nadal kontynuował jazdę.

Oblewał samochody białą farbą

Sprawca uszkodził audi mieszkańca z powiatu rzeszowskiego, zaparkowany przy Słowackiego. Oblał białą cieczą karoserie pojazdu – drzwi przednie i tylne z prawej strony. W tym samym miejscu i czasie prawdopodobnie ten sam sprawca dokonał uszkodzenia renault, również oblewając karoserie białą cieczą oraz w ten samo sposób uszkodził mercedesa. W tym ostatnim przypadku wybił też szybę i zniszczył wnętrze pojazdu. Straty oszacowano na około 20 tysięcy zł. Osoby, które były świadkami zdarzeń lub mają istotne informacje dotyczące sprawcy, proszone są o kontakt z Policją.

18

Na podwójnym gazie

Policjanci z Zagórza ujawnili, że 52-latek kierował fiatem znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało, że miał ponad 1,7 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna nie dostosował prędkości do warunków panujących na jezdni i na łuku drogi wjechał do przydrożnego rowu. Kierujący z lekkimi obrażeniami został przewieziony do szpitala.

Ukradł rower

Mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że nieznany mu sprawca ukradł niezabezpieczony rower górki. Właściciel pojazd pozostawił w rejonie placu budowy. Wartość jednośladu szacuje się na kwotę 600 zł.

Wyrwał telefon i rzucił nim o ścianę

36-letni mieszkaniec powiatu leskiego zawiadomił, że podczas przebywania w jednym z lokali w Sanoku, znany mu złodziej wyrwał mu z dłoni telefon komórkowy i rzucił nim o ścianę. Przedmiot uległ zupełnemu zniszczeniu, był wart około 800 złotych.

źródło: KPP Sanok

02-11-2017
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.