REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: Pijany, który spowodował kolizję, pogróżki i uszkodzony nos

SANOK / PODKARPACIE. W minionym tygodniu sanoccy policjanci interweniowali podczas zdarzeń drogowych. Na komendę zgłosiły się osoby nękane pogróżkami, nie zabrakło też nietrzeźwych kierowców.

Niebezpiecznie na drodze

Na Lipińskiego kierujący autobusem marki Autosan nie zachował należytej ostrożności i najechał na forda. Kierująca osobówką z powiatu sanockiego zatrzymała się przed oznakowanym przejściem dla pieszych. W wyniku zdarzenia kobieta doznała ogólnych potłuczeń i po udzieleniu pomocy medycznej została zwolniona do miejsca zamieszkania.

Pogróżki

27-latek z powiatu sanockiego nie czuje się bezpiecznie. Zawiadomił policję, że znany mu 19-latek kierował pod adresem jego i jego rodziców groźby pozbawienia życia, które wzbudziły realną obawę ich spełnienia.

Kradzież portfela

48-latkowi skradziono portfel. Mężczyzna robił zakupy w jednym ze sklepów, a złodziej wykorzystując chwilową nieuwagę, ukradł mu portfel wraz z pieniędzmi w kwocie 260 zł. W środku były tez dokumenty.

Po alkoholu za kółko…

Patrol policji ujawnił, że 46-letnia mieszkanka powiatu sanockiego znajdując się pod wpływem alkoholu kierowała samochodem marki renault. Kobieta w wydychanym powietrzu miała 0,3 promila.

Z kolei na ulicy Lipińskiego doszło do kolizji. Mieszkaniec powiatu sanockiego kierujący fiatem najechał na tył poprzedzającego go forda. Kierowca fiata oddalił się z miejsca zdarzenia w kierunku miejsca zamieszkania. Policjanci sprawdzili stan jego trzeźwości. W wydychanym powietrzu miał blisko 1 promil alkoholu. Pobrano także krew do badań.

Na Jagiellońskiej policjanci zatrzymali mężczyznę, który kierował w stanie nietrzeźwości. 36-latek miał niespełna 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Napastnik uszkodził mu nos

32-letni mężczyzna zawiadomił o naruszeniu czynności narządu ciała. Napastnik, znany zgłaszającemu, uderzył go w głowę, tułów, ręce i kolana. Padania potwierdziły uraz nosa, otarcia skóry czoła, łuku brwiowego i tułowia, a także ubytek korony zęba.

21340116144

źródło: KPP Sanok

01-02-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)