REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: Podrobiony dowód, pożar w bloku i kradzieże

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. Ostatni tydzień w policyjnych statystykach do najspokojniejszych nie należał. Największą plagą stanowią w niej zdecydowanie złodzieje. Poczytaj w jakich interwencjach brali udział sanoccy policjanci.

WYDARZENIA 21.11.2017r.

14.11.2017r. Sanok, ul. 3-Maja
58-letni mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że będąc w banku ujawnił, że nieznany sprawca dokonał podrobienia jego dowodu osobistego, a następnie posłużył się tym dokumentem w celu założenia konta bankowego.

15.11.2017r. Sanok, ul. Cegielniana
Pożar wewnątrz klatki schodowej. Prawdopodobną przyczyną pożaru było podpalenie pozostawionego tam wózka dziecięcego. W wyniku rozprzestrzenienia się ognia doszło do opalenia drzwi i okopcenia elewacji wewnętrznej klatki schodowej bloku. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

17.11.2017r. Sanok, ul. Szczudliki
61- letni mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił o uszkodzeniu jego ciała przez nieznanego sobie mężczyznę. Sprawca kilkakrotnie uderzył pięścią w głowę oraz kopał po ciele zawiadamiającego. Pokrzywdzony doznał urazu ręki.

17.11.2017r. Zagórz, ul. Piłsudskiego
Mieszkanka powiatu sanockiego zawiadomiła, że sprawca ukradł tablice rejestracyjne z samochodu marki Peugeot. Samochód był zaparkowany na parkingu.

18.11.2017r. Sanok, ul. Okulickiego
W zakładzie produkcyjnym podczas odkładania z wideł wózka widłowego stalowych wykrojników i wytłaczarek na górną półkę regału  pracownik tej firmy przez nieuwagę wsunął dłoń pod opuszczaną paletę w wyniku czego doszło do jej uszkodzenia. Pokrzywdzony doznał złamania palców.

19.11.2017r. Sanok, ul. Kościuszki
Policjanci w trakcie kontroli drogowej ujawnili, że kierująca samochodem Opel 38-letnia mieszkanka powiatu sanockiego znajdowała się w stanie nietrzeźwości I badanie 0.73 mg/l. II badanie 0.74 mg/l. III badanie 0.54 mg/l.

19.11.2017r. Zagórz, ul. Filtrowa
53-letnia mieszkanka powiatu sanockiego zawiadomiła, że złodziej usiłował dokonać włamania do drewnianego garażu znajdującego się na terenie prywatnej posesji. Sprawca zamiaru nie osiągnął. Z wnętrza nic nie zginęło.

20.11.2017r. Sanok, ul. Robotnicza
Mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że nieznany mu  sprawca z ogrodzonego terenu zabrał części ciągnikowej łuparki do drewna powodując straty w wysokości 10 000 zł na szkodę zgłaszającego.

303-135911

KPP Sanok

22-11-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)