REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: Włamanie do klubu sportowego, amator niszczący samochody i kierowcy po kilku głębszych

SANOK / PODKARPACIE. W minionym tygodniu sanoccy policjanci odbierali zgłoszenia głównie o kradzieżach. Nie zabrakło także amatorów jazdy po kilku głębszych.


Wykorzystał nieuwagę i ukradł portfel

Mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że znany mu mężczyzna wykorzystując jego nieuwagę dokonał kradzieży jego dokumentów oraz portfela wraz z kartą płatniczą. Wartość strat pokrzywdzony wycenił na 300 zł.

Włamał się do mieszkania. Straty sięgają 1100 złotych

Mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił o włamaniu do mieszkania. Z jego relacji wynika, że znany mu mężczyzna wybił szybę okienną w budynku mieszkalnym, a następnie wszedł do środka i uszkodził laptop, dwie kolumny muzyczne oraz zestaw stereofoniczny. Straty oszacowano na 1100 złotych. W wyniku podjętych czynności sprawca został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie do czasu wyjaśnienia.

Porysował maskę w kilkunastu samochodach

31-latek zawiadomił funkcjonariuszy o porysowanej masce samochodu. Sprawca zrobił to ostrym narzędziem na pojeździe marki audi. W toku prowadzonych na miejscu zdarzenia czynności ustalono, że prawdopodobnie ten sam sprawca dokonał podobnych uszkodzeń na sześciu innych pojazdach osobowych, stojących obok na tym samym parkingu. Łączna suma strat to około 2500 złotych na szkodę zgłaszającego oraz innych pokrzywdzonych.

Clipboard01951

Włamanie do klubu sportowego

Mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił o włamaniu do pomieszczeń klubu sportowego. Sprawca wyłamał okno i wszedł do środka. Następnie zabrał telewizor marki Panasonic wraz z pilotem, laptop marki Asus, mikrofon wraz z okablowaniem oraz piwo. Straty oszacowano na około 4000 złotych.

Groził, że go zabije

52-letni mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że w jego miejscu zamieszkania sąsiad wypowiadał wobec zgłaszającego oraz innych członków jego rodziny groźby pozbawienia życia, które to groźby u pokrzywdzonego wzbudzają uzasadnioną obawę ich spełnienia.

Po kilku głębszych za kierownicą

Kierujący osobówką miał 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna zajechał pas ruchu prawidłowo poruszającemu się pojazdowi, którego kierujący chcąc uniknąć zderzenia wjechał na krawężnik uszkadzając swój samochód.

Z kolei na Jana Pawła policjanci podczas wykonywania czynności służbowych ujawnili kierującego fiatem, który miał w wydychanym powietrzu niespełna 0,8 promila alkoholu.

źródło: KPP Sanok

13-10-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)