REKLAMA
REKLAMA
Guardia

KRONIKA POLICYJNA: Zawinął łyżkę od koparki, włamanie na konto internetowe i wyłudzanie pieniędzy, na podwójnym gazie i z zakazem

SANOK / PODKARPACIE. W ubiegłym tygodniu sanoccy policjanci najczęściej interweniowali w związku z różnorodnymi kradzieżami. Znalazł się również pijany kierowca z zakazem i oszust internetowy, wyłudzający pieniądze przez konto w portalu społecznościowym.

Skradziono saszetkę z dokumentami i pieniądze

63-letnia mieszkanka powiatu sanockiego zawiadomiła, że złodziej ukradł jej materiałową saszetkę, w której znajdowały się dokumenty. W sprawie kradzieży policja prowadzi czynności.

Z kolei mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że nieznany mu sprawca wykorzystując jego nieuwagę ukradł mu portfel. Wewnątrz znajdowały się dokumenty oraz pieniądze w kwocie 750 zł.

Okradł staruszkę. Z kredensu zabrał ponad 1000 złotych

84-letnia mieszkanka powiatu sanockiego zawiadomiła, że nieznany jej sprawca, w nieustalonych okolicznościach z portfela znajdującego się w kredensie, ukradł pieniądze w kwocie około 1000-1300 zł.

Zawinął łyżkę od koparki

39-letni mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że złodziej ukradł łyżkę od koparki gąsienicowej o wartości 1000 zł, znajdującej się w miejscu wykonywania prac porządkowych.

Wandal samochodowy

Na Daszyńskiego w Sanoku uszkodzono samochód marki Toyota. Sprawca ostrym narzędziem przerysował powłokę lakierniczą lewych i prawych drzwi pojazdu. Właściciel oszacował straty na kwotę 1500 zł.

policja

Włamał się do piwnicy i ukradł rower

Złodziej pokonał zabezpieczenia do boksu piwnicznego, wszedł do środka i ukradł rower marki Kross o wartości około 1000 zł.

Oszust internetowy włamał się na konto i wyłudzał pieniądze

Pokrzywdzona zawiadomiła, że nieuprawniona osoba pokonała zabezpieczenia i zalogowała się na jej konto na portalu internetowym. Sprawca wysłał wiadomości do jej znajomych z prośbą o przesłanie płatnego SMS-a pod wskazany numer.

Wyciągnął telefon z tylnej kieszeni spodni. Urządzenie było warte prawie 1000 zł

41-letni mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że podczas pobytu w lokalu rozrywkowym złodziej wykorzystując jego chwilową nieuwagę zabrał telefon komórkowy marki Huawei o wartości 900. Urządzenie znajdowało się w tylnej kieszeni spodni.

Innym razem doszło do podobnej sytuacji, także w lokalu rozrywkowym. Tym razem złodziej zabrał mężczyźnie z tylnej kieszeni spodni portfel. W środku znajdowały się pieniądze w kwocie 800 zł oraz dokumenty pokrzywdzonego.

Na podwójnym gazie i z zakazem

W Nowosielcach podczas kontroli policjanci zatrzymali 35-latka z powiatu sanockiego, który znajdował się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało, że miał 2 promile alkoholu w organizmie. Ponadto w trakcie prowadzonych czynności policjanci ustalili, że wobec mężczyzny został orzeczony zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych obowiązujący do dnia 20.06.2018 r.

Zwarcie instalacji elektrycznej doprowadziło do pożaru?

W Tarnawie Dolnej spłonął murowany budynek mieszkalny. Prawdopodobnie przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej. Trwają czynności zmierzające do ustalenia wartości strat.

źródło: KPP Sanok

26-07-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)