REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: Zwinął drogi laptop z domku letniskowego, groził spaleniem domu, wyżywał się na toi toiu

SANOK / PODKARPACIE. W minionym czasie sanoccy policjanci najczęściej interweniowali przy nietrzeźwych kierowcach. Było także kilka ciekawych akcji związanych z kradzieżami i wandalizmem.

Chciał się włamać, ale mu nie wyszło

Mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że sprawca usiłował otworzyć zamknięte drzwi do mieszkania. Włamywacz jednak nie zdołał pokonać zabezpieczeń i zrezygnował z nieudanej akcji. W wyniku podjętych czynności funkcjonariusze zatrzymali nietrzeźwego mieszkańca powiatu sanockiego, podejrzewanego o usiłowanie włamania. Mężczyznę zatrzymano w policyjnym areszcie.

Na podwójnym gazie

Na ul. Królowej Bony policjanci zatrzymali 38-latka z powiatu leskiego, który kierował samochodem znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało, że miał ponad promil alkoholu w organizmie.

Policjanci w trakcie kontroli drogowej w Trepczy zatrzymali mężczyznę, który kierował samochodem osobowym w stanie nietrzeźwości. badanie wykazało 0,8 promila w organizmie. Kierującemu zatrzymano prawo jazdy.

Funkcjonariusze w trakcie kontroli drogowej pojazdu marki ford ujawnili, że kierujący nim 53-latek z powiatu sanockiego był nietrzeźwy. Miał 0,7 promila alkoholu w organizmie.

W Sanoczku 49-latek z powiatu sanockiego kierował fiatem znajdując się w stanie nietrzeźwości. Miał nieco ponad 0,5 promila alkoholu w organizmie. Posiada także aktualny zakaz prowadzenia pojazdów obowiązujący do 2021 roku.

39-letnia mieszkanka powiatu sanockiego została zatrzymana przez sanockich policjantów do kontroli. Badanie wykazało, że miała ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Z kolei w Pielni funkcjonariusze ujawnili kierującego motocyklem marki Suzuki, który miał w wydychanym powietrzu prawie 1,7 promila alkoholu.

Groził, że spali mu dom

Mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że znany mu mężczyzna kierował pod jego adresem groźby pozbawienia życia oraz spalenia budynku. Zgłaszający ma realne obawy, że zostaną one spełnione.

Ukradli baterie za blisko 2000 zł

Skradziono baterie różnego rodzaju o wstępnej wartości około 1700 zł. W wyniku podjętych czynności policjanci ustalili i zatrzymali sprawców. Są to dwaj mieszkańcy powiatu sanockiego. W wyniku przeszukania odzyskano skradziony towar.

Zdemolował toi toi

W Besku wandal metalowym słupkiem zniszczył przenośny sanitariat. Rozbił ścianki oraz dach, a także częściowo spalił plastikową deskę klozetową. Wartość strat pokrzywdzony wycenił na kwotę 2500 zł.

Zdewastował drzwi, ale nie wszedł do środka

Sprawca przy użyciu narzędzia mocno uszkodził drzwi wejściowe. Zniszczył dwa zamki, framugę oraz odłamał fragment ramy drzwi. Nie pokonał zabezpieczeń i nie dostał się do środka. Szkoda została wyceniona na kwotę 1000 zł.

Złodziej wykorzystał nieuwagę i ukradł portfel

66-letnia mieszkanka powiatu sanockiego zawiadomiła, że na terenie sklepu nieznany jej sprawca, wykorzystując chwilową nieuwagę, ukradł portfel. Wewnątrz znajdowały się dokumenty oraz karty płatnicze.

Wypadek w pracy

Na terenie zakładu pracy doszło do wypadku w trakcie obsługi obrabiarki. 20-letni pracownik doznał urazu ręki. Mężczyznę przewieziono do szpitala.

Otwarte okno i laptopa nie ma

22-letni mężczyzna zawiadomił, że nieznany sprawca wykorzystując fakt pozostawienia otwartego okna w domku letniskowym, wszedł do środka. Z pomieszczenia zabrał laptop o wartości 3200 złotych.

policja2311

źródło: KPP Sanok

04-10-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)