REKLAMA
REKLAMA

MECHANIK: Modernizacja połowy internatu. Koszt inwestycji to bagatela 800 tysięcy złotych (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Przy Zespole Szkół nr 2 w Sanoku trwają prace związane z budową nowej klatki schodowej przy części, w której zlokalizowany jest internat. Zakres robót obejmuje remont korytarza oraz wszystkich pomieszczeń znajdujących się na pierwszym piętrze budynku. Inwestycja jest nieodzowna. Pochłonie ponad 800 tysięcy złotych.

Prace związane są z przepisami przeciwpożarowymi. W budynku potrzebna jest jeszcze jedna klatka schodowa z właściwą drogą ewakuacji. Roboty już rozpoczęto. Prowadzone są one w ramach projektu dotyczącego szkolnictwa zawodowego, realizowanego przez starostwo sanockie.

Środki z RPO to 811 tys. złotych. Ciężkie prace, związane z wyburzeniami, dopiero przed nami. Remont przewiduje modernizację połowy internatu. Inwestycja dotyczy pierwszego piętra budynku. Odnowione zostaną sanitariaty, pokoje i korytarze. Nastąpi wymiana instalacji elektrycznej  – mówi Jowita Nazarkiewicz, dyrektor Zespołu Szkół nr 2 w Sanoku.

 

01-12-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)