REKLAMA
REKLAMA

MECHANIK: Modernizacja połowy internatu. Koszt inwestycji to bagatela 800 tysięcy złotych (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Przy Zespole Szkół nr 2 w Sanoku trwają prace związane z budową nowej klatki schodowej przy części, w której zlokalizowany jest internat. Zakres robót obejmuje remont korytarza oraz wszystkich pomieszczeń znajdujących się na pierwszym piętrze budynku. Inwestycja jest nieodzowna. Pochłonie ponad 800 tysięcy złotych.

Prace związane są z przepisami przeciwpożarowymi. W budynku potrzebna jest jeszcze jedna klatka schodowa z właściwą drogą ewakuacji. Roboty już rozpoczęto. Prowadzone są one w ramach projektu dotyczącego szkolnictwa zawodowego, realizowanego przez starostwo sanockie.

Środki z RPO to 811 tys. złotych. Ciężkie prace, związane z wyburzeniami, dopiero przed nami. Remont przewiduje modernizację połowy internatu. Inwestycja dotyczy pierwszego piętra budynku. Odnowione zostaną sanitariaty, pokoje i korytarze. Nastąpi wymiana instalacji elektrycznej  – mówi Jowita Nazarkiewicz, dyrektor Zespołu Szkół nr 2 w Sanoku.

 

01-12-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)