REKLAMA
REKLAMA

Młodzi strażacy z Zagórza otrzymali prezenty od ministra (ZDJĘCIA)

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Druhny i druhów z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej OSP KSRG Zagórz w trakcie ich niedzielnej (03.12) zbiórki odwiedził Łukasz Kudlicki – Dyrektor Gabinetu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusza Błaszczaka, przekazując podarunki i gadżety promujące rządowy program „RAZEM BEZPIECZNIEJ” im. Władysława Stasiaka.

Spotkanie z udziałem członków Zarządu OSP Zagórz oraz burmistrza Zagórza Ernesta Nowaka, stało się również okazją do prezentacji nowego samochodu pożarniczego. Zagórscy strażacy podziękowali przedstawicielowi MSWiA za życzliwość i owocną współpracę, która rozpoczęła się przy okazji Akcji Społecznej I Bieszczadzka Siekierezada Kolejowa. Jej uczestnicy, wśród których znaleźli się druhowie z OSP Zagórz, w dniach 21-22 października 2016 r. udrożnili ok. 8 – kilometrowy, nieużytkowany od 1994 r. odcinek linii kolejowej nr 102 od granicy z Ukrainą w kierunku na Przemyśl.

Źródło: Gmina Zagórz

04-12-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)