REKLAMA
REKLAMA

Młodzi strażacy z Zagórza otrzymali prezenty od ministra (ZDJĘCIA)

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Druhny i druhów z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej OSP KSRG Zagórz w trakcie ich niedzielnej (03.12) zbiórki odwiedził Łukasz Kudlicki – Dyrektor Gabinetu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusza Błaszczaka, przekazując podarunki i gadżety promujące rządowy program „RAZEM BEZPIECZNIEJ” im. Władysława Stasiaka.

Spotkanie z udziałem członków Zarządu OSP Zagórz oraz burmistrza Zagórza Ernesta Nowaka, stało się również okazją do prezentacji nowego samochodu pożarniczego. Zagórscy strażacy podziękowali przedstawicielowi MSWiA za życzliwość i owocną współpracę, która rozpoczęła się przy okazji Akcji Społecznej I Bieszczadzka Siekierezada Kolejowa. Jej uczestnicy, wśród których znaleźli się druhowie z OSP Zagórz, w dniach 21-22 października 2016 r. udrożnili ok. 8 – kilometrowy, nieużytkowany od 1994 r. odcinek linii kolejowej nr 102 od granicy z Ukrainą w kierunku na Przemyśl.

Źródło: Gmina Zagórz

04-12-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)