REKLAMA
REKLAMA

Monika i Kamil Kardach. „Wyspy szczęśliwe – od Malediwów po Karaiby”

Monika i Kamil to pasjonaci podróży, którzy szczególnie upodobali sobie poznawanie malowniczych wysp, począwszy od Greckich i Kanaryjskich, aż po odległą Martynikę czy Malediwy. Wyspy, które zwiedzali nazywają „kontynentami w miniaturze”, gdyż bogactwo przyrody, architektury i kultury, jakie można na nich znaleźć jest porównywalne z tym, czego podróżnicy szukają na prawdziwym kontynencie.

jas_-wyprawy-kardachowie_plakat-a3_prev3-171128

Thassos, Korfu, Teneryfa, Gran Canaria czy Madera, to popularne kierunki wakacyjne, wybierane często przez turystów na całym świecie. Jednak, trzeba mieć prawdziwą podróżniczą pasję, żeby tak jak Monika i Kamil, poznawać te niezwykłe wyspy „na własną rękę”, odkrywać to co w nich najciekawsze, najpiękniejsze. W trakcie spotkania odkryją dla nas niezwykłe tajemnice wysp i pokażą, że prawdziwy wypoczynek to niekoniecznie – słońce, plaża, morze i wygodny hotel.

W październiku planują wyprawę na Martynikę i będą chcieli przekonać się, że Karaiby to o wiele więcej niż wypoczynek na egzotycznych plażach. Będą chcieli dowiedzieć się jaka jest tam przyroda, wulkany, wodospady, urokliwe wioski rybackie i jaka jest historia tej górzystej, wulkanicznej wyspy.

O swojej najnowszej wyprawie z pewnością wiele nam opowiedzą.

WSTĘP: Dorośli: 10 zł/osoba
Dzieci i młodzież szkolna – gratis!
ZAPRASZAMY

1

Artykuł sponsorowany

18-12-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym: