REKLAMA
REKLAMA

Na potęgę kradną rowery w Sanoku. Zwracajmy uwagę na złodziei!

SANOK / PODKARPACIE. Policja przypomina właścicielom o prawidłowym zabezpieczaniu rowerów. Nie pozostawiajmy ich bez zabezpieczenia. Pamiętajmy, że często to okazja czyni złodzieja. Zwracajmy uwagę na osoby obce, które wchodzą lub wychodzą z piwnic bloków.

W ostatnim tygodniu policjanci odebrali kilka zgłoszeń o kradzieżach rowerów. Jednoślady zostały skradzione z klatek schodowych, a nawet z piwnic, które nie posiadały dostatecznych zabezpieczeń, w postaci solidnych zamków czy też kłódek. Rowery pozostawione na klatkach schodach w większości nie były w żaden sposób zabezpieczone. Pamiętajmy, że często to okazja czyni złodzieja.

bike-233379_960_720

Policyjne statystyki pokazują, że rowery często są zabierane z piwnic bloków lub okolic wejść do klatek schodowych. Zdarza się, że do kradzieży dochodzi w dzień, dlatego Policja prosi o wzmożoną czujność mieszkańców. W przypadku zauważenia nieznajomej osoby, która obserwuje piwnice lub wyprowadza rower, czy też kilka rowerów z piwnic, bądź klatki schodowej i podejrzanie się przy tym zachowuje, należy niezwłocznie powiadomić Policję. Pomoc sąsiedzka jest bezcenna również w przypadku nieobecności właścicieli jednośladów.

O każdej budzącej niepokój sytuacji należy niezwłocznie poinformować Komendę Powiatową Policji w Sanoku, ul. Witkiewicza 3, tel. 13 46 57 310 lub tel. alarmowy 997.

źródło: KPP Sanok

28-07-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)