REKLAMA
REKLAMA

Na potęgę kradną rowery w Sanoku. Zwracajmy uwagę na złodziei!

SANOK / PODKARPACIE. Policja przypomina właścicielom o prawidłowym zabezpieczaniu rowerów. Nie pozostawiajmy ich bez zabezpieczenia. Pamiętajmy, że często to okazja czyni złodzieja. Zwracajmy uwagę na osoby obce, które wchodzą lub wychodzą z piwnic bloków.

W ostatnim tygodniu policjanci odebrali kilka zgłoszeń o kradzieżach rowerów. Jednoślady zostały skradzione z klatek schodowych, a nawet z piwnic, które nie posiadały dostatecznych zabezpieczeń, w postaci solidnych zamków czy też kłódek. Rowery pozostawione na klatkach schodach w większości nie były w żaden sposób zabezpieczone. Pamiętajmy, że często to okazja czyni złodzieja.

bike-233379_960_720

Policyjne statystyki pokazują, że rowery często są zabierane z piwnic bloków lub okolic wejść do klatek schodowych. Zdarza się, że do kradzieży dochodzi w dzień, dlatego Policja prosi o wzmożoną czujność mieszkańców. W przypadku zauważenia nieznajomej osoby, która obserwuje piwnice lub wyprowadza rower, czy też kilka rowerów z piwnic, bądź klatki schodowej i podejrzanie się przy tym zachowuje, należy niezwłocznie powiadomić Policję. Pomoc sąsiedzka jest bezcenna również w przypadku nieobecności właścicieli jednośladów.

O każdej budzącej niepokój sytuacji należy niezwłocznie poinformować Komendę Powiatową Policji w Sanoku, ul. Witkiewicza 3, tel. 13 46 57 310 lub tel. alarmowy 997.

źródło: KPP Sanok

28-07-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:



Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)