REKLAMA
REKLAMA

Nawrócony raper u Franciszkanów. Kolejny Wieczór Chwały ECHO

SANOK / PODKARPACIE. W najbliższą sobotę (7 stycznia) o godz. 19.30 w klasztorze Ojców Franciszkanów odbędzie się drugi już Wieczór Chwały. Na spotkaniu będzie można między innymi wysłuchać świadectwa nawrócenia Dobromira Makowskiego, wychowanka ulicy, uwolnionego przebaczeniem.

Podczas wieczoru, które zostało nazwane ECHO, swoją historię opowie Dobromir „MAK” Makowski. Wychowanek domu dziecka i ulicy. Były narkoman i złodziej. Po ludzku spisany na straty. Nie poddał się jednak i dzisiaj może opowiadać jak wygrał z życiowym dnem, trudną przeszłością, jak wybaczył swoim rodzicom i jak w tym wszystkim poznał Jezusa.

Po świadectwie rozpocznie się czas uwielbienia Pana Jezusa wystawionego w Najświętszym Sakramencie. Będzie też możliwość skorzystania ze spowiedzi. Każdy będzie mógł na chwilę się zatrzymać, odpocząć od codziennych trosk i zastanowić nad rzeczami najbardziej istotnymi w życiu.

Będzie też możliwość zapoznania się i zaprzyjaźnienia z mało popularnym, ale wyjątkowym świętym. Zostaną również wystawione jego relikwie. Kim będzie ten święty okaże się dopiero podczas wieczoru i na razie jest to owiane tajemnicą.

Nie zabraknie też czegoś dla głodomorów. Franciszkanie przygotują smaczny poczęstunek. Wydarzenie zakończy się ok. godz. 22:30. Wieczór chwały skierowany jest zarówno do młodzieży i osób dorosłych. Pan jest Wielki i działa wielkie rzeczy. Przyjdź i zobacz jak MIŁOŚĆ wyciąga człowieka z bagna. Zaprasza Młodzież Franciszkańska i oo. Franciszkanie!

red.

15909801_1157900734329984_357821299_n

05-01-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)