REKLAMA
REKLAMA

Nie możecie doczekać się drugiego sezonu „Watahy”? Zobaczcie zwiastun! (FILM)

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Fani „Watahy” z niecierpliwością czekają na emisję drugiego sezonu polskiego serialu. Zobacz kolejny zwiastun, który uchyla rąbka tajemnicy.

Drugi sezon serialu zaczyna się w momencie, gdy główny bohater Rebrow ukrywa się w bieszczadzkiej głuszy. To około cztery lata po zakończeniu akcji pierwszej odsłony „Watahy”.

Główny bohater jest poszukiwany, ale nikt nie wie gdzie się znajduje. Z kolei prokurator Dobosz na wspomnienie nieudanej sprawy z wybuchem strażnicy nie pali się do powrotu w Bieszczady. Ale tam szykuje się kolejna wielka sprawa dotycząca emigrantów. Śledztwo jest na tyle poważne, że bohaterka musi wrócić na granicę.

Reżyserami drugiej serii są Kasia Adamik (Bez tajemnic, Wataha) oraz Jan P. Matuszyński (Deep Love, Ostatnia Rodzina). Autorem zdjęć, podobnie jak w pierwszym sezonie, Tomasz Augustynek. Producentami ze strony HBO Polska są Bogumił Lipski i Izabela Łopuch. Producentem nadzorującym z ramienia HBO Europe jest Johnathan Young. Producentami ze strony ATM GRUPA są Artur Kowalewski i Andrzej Muszyński.

Drugi sezon serialu HBO, podobnie jak pierwsza seria, składa się z sześciu odcinków. Premiera zaplanowana została na 2017 rok.

Wataha z sukcesem była emitowana w 15 krajach, w których obecne jest HBO Europe, m.in. na Węgrzech, w Holandii, Czechach i w Chorwacji. Była też prezentowana na festiwalu Series Mania w Paryżu. Wkrótce odbędzie się premiera Watahy w brytyjskim Channel 4 w cyklu prezentującym najlepsze produkcje z całego świata. Producentem wykonawczym będzie ponownie ATM Grupa. W roli głównej powróci Leszek Lichota. Premiera w 2017 roku na antenie HBO.

red. / HBO Polska
zdjęcia: Krzysztof Wiktor / materiały prasowe telewizji HBO

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

SANOK: Biblioteka miejska będzie prokuraturą! Ekipa filmowa „Watahy” w akcji (ZDJĘCIA)

Kręcą „Watahę”. Wielka produkcja na ulicy Lenartowicza (ZDJĘCIA)

Filmowcy kręcą w Sanoku „Watahę”. Ruch na ul. Lenartowicza będzie wstrzymany (ZDJĘCIA)

ZAGÓRZ: To nie lądowanie UFO. Trwają zdjęcia do drugiej części „Watahy” (FILM, ZDJĘCIA)

02-05-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)