REKLAMA
REKLAMA

Nie pomogło nawet 10 miesięcy w więzieniu. Znowu pijany wsiadł za kółko i trafił do aresztu

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali mężczyznę, który pomimo wcześniejszego odbycia kary pozbawienia wolności oraz zakazu prowadzenia pojazdów, kierował samochodem, znajdując się w stanie nietrzeźwości. Decyzją sądu 52-latek najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie.

Początkiem lipca br. policjanci dwukrotnie w ciągu 3 dni, na drodze w miejscowości Odrzechowa, zatrzymali pijanego kierowcę opla. W obydwu przypadkach kierujący miał w organizmie po około 4 promile alkoholu. Zatrzymany mężczyzna był dobrze znany policjantom. Funkcjonariusze już wcześniej prowadzili postępowania wobec 52-latka za kierowanie w stanie nietrzeźwości.

Po sprawdzeniu w policyjnej bazie okazało się, że mężczyzna za to przestępstwo odsiadywał wyrok, w którym sąd skazał go na karę pozbawienia wolności na okres prawie 10 miesięcy. Ma również orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych do 2025 roku.

Prokuratura na wniosek policjantów wystąpiła do sądu o zastosowanie wobec 52-letniego mężczyzny środka zapobiegawczego. Sąd przychylił się do tego wniosku, zasądzając wobec niego tymczasowy areszt na okres 2 miesięcy.

the concept for drink driving

źródło: KPP Sanok

13-07-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)