REKLAMA
REKLAMA

AKTUALIZACJA: Niedziela palmowa w sanockim Skansenie. Smacznie i kolorowo (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Rynek Galicyjski w Sanoku oficjalnie rozpoczął sezon imprez plenerowych organizowanych w naszym mieście. Wszystko za sprawą Niedzieli Palmowej. Na tydzień przed Wielkanocą, na Rynku zapachniało świątecznymi smakołykami, zrobiło się kolorowo od pięknych palm i pisanek.

Podczas V Niedzieli Palmowej w Skansenie odbył się konkurs na najpiękniejszą Palmę Wielkanocną. W konkursie znalazło się dwadzieścia dwie palmy, które oceniano w dwóch kategoriach palmy tradycyjnej i palmy współczesnej. Palmy zostały przygotowane przez: Przedszkole Samorządowe nr 1 Sanok, Przedszkole Samorządowe nr 3 Sanok, Szkoła Podstawowa Mrzygłód, Szkoła Podstawowa nr 1 w Sanoku, Szkoła Podstawowa nr 3 w Sanoku, Szkoła Podstawowa nr 6 w Sanoku, Publiczna Szkoła Podstawowa w Nowym Łupkowie, Zespół Szkół w Komańczy, Środowiskowy Dom Samopomocy Społecznej –Wolica, Biblioteka Gminna w Trepczy, Biblioteka Gminna Strachocina, Gimnazjum nr 1 w Sanoku, Gimnazjum nr 2 w Sanoku, Gimnazjum nr 3 w Sanoku, I Liceum Ogólnokształcące, II Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół nr 1 w Sanoku, Zespół Szkół nr 2 w Sanoku, Zespół Szkół nr 3 w Sanoku, Zespół Szkół nr 5 w Sanoku, Szkoła Podstawowa nr 4 była reprezentowana przez trzy uczennice, które wykonały palmy indywidualnie: Natalię Bodnar, Joannę Kiczorowską i Maję Magdziarz.

Jury w składzie Danuta Blin – Olbert (MBL) i Elżbieta Kwiatanowska – Nawrocka (Starostwo Powiatowe) – wyłoniło najpiękniejsze palmy:

W kategorii – Najpiękniejsza Wielkanocna Palma Tradycyjna:
I m – Szkoła Podstawowa nr 6 w Sanoku
II m – Przedszkole Samorządowe nr 3 w Sanoku
III m – Szkoła Podstawowa Mrzygłód
W kategorii – Najpiękniejsza Wielkanocna Palma Współczesna:
I m – II Liceum Ogólnokształcące w Sanok
II m – Zespół Szkół nr 2 w Sanoku
III m – Szkoła Podstawowa nr 3 w Sanoku

Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom i ich opiekunom za udział w konkursie. Gratulują również wysokiego poziomu zaprezentowanych podczas konkursu plam.

11-04-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)