REKLAMA
REKLAMA

AKTUALIZACJA: Niedziela palmowa w sanockim Skansenie. Smacznie i kolorowo (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Rynek Galicyjski w Sanoku oficjalnie rozpoczął sezon imprez plenerowych organizowanych w naszym mieście. Wszystko za sprawą Niedzieli Palmowej. Na tydzień przed Wielkanocą, na Rynku zapachniało świątecznymi smakołykami, zrobiło się kolorowo od pięknych palm i pisanek.

Podczas V Niedzieli Palmowej w Skansenie odbył się konkurs na najpiękniejszą Palmę Wielkanocną. W konkursie znalazło się dwadzieścia dwie palmy, które oceniano w dwóch kategoriach palmy tradycyjnej i palmy współczesnej. Palmy zostały przygotowane przez: Przedszkole Samorządowe nr 1 Sanok, Przedszkole Samorządowe nr 3 Sanok, Szkoła Podstawowa Mrzygłód, Szkoła Podstawowa nr 1 w Sanoku, Szkoła Podstawowa nr 3 w Sanoku, Szkoła Podstawowa nr 6 w Sanoku, Publiczna Szkoła Podstawowa w Nowym Łupkowie, Zespół Szkół w Komańczy, Środowiskowy Dom Samopomocy Społecznej –Wolica, Biblioteka Gminna w Trepczy, Biblioteka Gminna Strachocina, Gimnazjum nr 1 w Sanoku, Gimnazjum nr 2 w Sanoku, Gimnazjum nr 3 w Sanoku, I Liceum Ogólnokształcące, II Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół nr 1 w Sanoku, Zespół Szkół nr 2 w Sanoku, Zespół Szkół nr 3 w Sanoku, Zespół Szkół nr 5 w Sanoku, Szkoła Podstawowa nr 4 była reprezentowana przez trzy uczennice, które wykonały palmy indywidualnie: Natalię Bodnar, Joannę Kiczorowską i Maję Magdziarz.

Jury w składzie Danuta Blin – Olbert (MBL) i Elżbieta Kwiatanowska – Nawrocka (Starostwo Powiatowe) – wyłoniło najpiękniejsze palmy:

W kategorii – Najpiękniejsza Wielkanocna Palma Tradycyjna:
I m – Szkoła Podstawowa nr 6 w Sanoku
II m – Przedszkole Samorządowe nr 3 w Sanoku
III m – Szkoła Podstawowa Mrzygłód
W kategorii – Najpiękniejsza Wielkanocna Palma Współczesna:
I m – II Liceum Ogólnokształcące w Sanok
II m – Zespół Szkół nr 2 w Sanoku
III m – Szkoła Podstawowa nr 3 w Sanoku

Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom i ich opiekunom za udział w konkursie. Gratulują również wysokiego poziomu zaprezentowanych podczas konkursu plam.

11-04-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)