REKLAMA
REKLAMA

NOWA GALERIA WNĘTRZ KROSNO JUŻ OTWARTA!

KROSNO / PODKARPACIE. Galeria Wnętrz Krosno to pierwszy na Podkarpaciu, innowacyjny projekt dla wszystkich tych, którzy pragną wykończyć swoją inwestycję w przestrzeni: mieszkanie, dom i biznes, zarówno w dobrej jakości, jak i w designerskim stylu. Galeria działa w przemyślanym modelu niespotykanej dotąd synergii kilkunastu przedsiębiorców, za którymi kryją się wyspecjalizowane, doświadczone firmy handlowo – usługowe z Krosna i okolic.

Dlatego Galeria Wnętrz Krosno to koncepcja dająca inwestorowi komfort i bezpieczeństwo już od etapu projektu, poprzez konsultacje z branżowymi specjalistami i projektantem. To wszystko w jednej nowoczesnej i przyjaznej przestrzeni. Galeria Wnętrz Krosno to coś więcej niż wykończenie wnętrz. Inwestorzy znajdą tu najlepsze rozwiązania na poziomie instalacji elektrycznych, grzewczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych. Do dyspozycji inwestorów dostępne są również technologie i systemy inteligentnego zarządzania domem, biurem, lokalem, czy magazynem.

logo

Najmocniejszą stroną tego modelu usług jest niespotykany dotąd komfort dla Inwestora, począwszy od etapu koncepcji po kompleksowe wyposażenie z montażem końcowym włącznie.

Nowością i wielka atrakcją Galerii Wnętrz Krosno jest apartament pokazowy, w którym każdy może zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami, technologiami i stylowym inspiracyjnym wzornictwem.

Na każdego inwestora czekają liczne promocje i przyjazna atmosfera.

Realizuj swoje marzenia łatwo jak nigdy dotąd.

Galeria Wnętrz Krosno – komfort od koncepcji do realizacji.

Twórcą wizji i projektu Galeria Wnętrz Krosno jest biznesmen Grzegorz Kondracki – właściciel kilku marek, działający z sukcesami, już od ponad 30 lat w przestrzeni inwestycji biznesowych.

Zapraszamy!

Krosno, ul. Pużaka 35
od poniedziałku do piątku w godz. 9 – 17
sobota 9 – 14
www.galeriawnetrzkrosno.pl

DSC_2189
DSC_2185
DSC_2203

Artykuł sponsorowany

27-05-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook