REKLAMA
REKLAMA

Otrzymali nagrody za oznakowanie rowerów (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W trakcie znakowania rowerów na terenie powiatu sanockiego wylosowano osoby, które otrzymają nagrody. W ubiegły wtorek wylosowanym wręczono nagrody. Wyróżnieni odebrali je w posterunku Policji w Komańczy, w sanockiej komendzie Policji oraz w posterunku w Besku.


Policjanci wspólnie ze Stowarzyszeniem na Rzecz Bezpieczeństwa w Krośnie, prowadzili akcje znakowania rowerów. Podczas imprez rozrywkowych na specjalnie zorganizowanym stoisku, każdy mógł oznakować swój rower. Spośród osób zainteresowanych tą formą zabezpieczenia jednośladów wylosowano osoby, którym w ubiegłym tygodniu wręczono nagrody.

Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku podkom. Tomasz Balawajder wspólnie z Andrzejem Zawiślakiem ze Stowarzyszenia na Rzecz Bezpieczeństwa wręczali nagrody w Komańczy i w Sanoku.

Natomiast w Besku wspólnie z Andrzejem Zawiślakiem upominki wręczał Komendant Powiatowy Policji w Sanoku mł. insp. Andrzej Stępień.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

ŹRÓDŁO: KPP Sanok

14-11-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)