REKLAMA
REKLAMA

Otrzymali nagrody za oznakowanie rowerów (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W trakcie znakowania rowerów na terenie powiatu sanockiego wylosowano osoby, które otrzymają nagrody. W ubiegły wtorek wylosowanym wręczono nagrody. Wyróżnieni odebrali je w posterunku Policji w Komańczy, w sanockiej komendzie Policji oraz w posterunku w Besku.


Policjanci wspólnie ze Stowarzyszeniem na Rzecz Bezpieczeństwa w Krośnie, prowadzili akcje znakowania rowerów. Podczas imprez rozrywkowych na specjalnie zorganizowanym stoisku, każdy mógł oznakować swój rower. Spośród osób zainteresowanych tą formą zabezpieczenia jednośladów wylosowano osoby, którym w ubiegłym tygodniu wręczono nagrody.

Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku podkom. Tomasz Balawajder wspólnie z Andrzejem Zawiślakiem ze Stowarzyszenia na Rzecz Bezpieczeństwa wręczali nagrody w Komańczy i w Sanoku.

Natomiast w Besku wspólnie z Andrzejem Zawiślakiem upominki wręczał Komendant Powiatowy Policji w Sanoku mł. insp. Andrzej Stępień.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

ŹRÓDŁO: KPP Sanok

14-11-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)