REKLAMA
REKLAMA

PARKOWANIE PO SANOCKU: Tuż przy zakręcie. Zasłaniając widoczność (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Nasi Czytelnicy przesyłają kolejne zdjęcia do cyklu „Parkowanie po sanocku”. Tym razem prezentujemy sytuację ze skrzyżowania ul. Wyspiańskiego z Tetmajera. – Auta notorycznie stoją przy samym zakręcie i zupełnie nic nie widać. Około miesiąca temu doszło tam do wypadku w takiej sytuacji – mówi autor wiadomości.

Chciałbym poruszyć sprawę parkowania przy samym zakrętach na ul.Wyspiańskiego i drogach prowadzących do tej ulicy – zaczyna Internauta. – Problem pojawia się podczas wyjazdu z ulicy podporządkowanej. Auta notorycznie stoją przy samym zakręcie i zupełnie nic nie widać. Około miesiąca temu doszło tam do stłuczki w takiej sytuacji. A mianowicie kierujący pojazdem, który wymusił pierwszeństwo nie widział czy nic nie nadjeżdża. Wyjechał tylko kawałek dalej, by móc się porozglądać, jednak gdy już to zrobił, było za późno i stał już w samochodzie poszkodowanej. To zdarzenie jednak nie wzruszyło osób parkujących tam. Nawet patrole straży miejskiej nie dały upragnionych skutków. W przepisach ruchu drogowego wyraźnie zabrania się parkowania na samym zakręcie.

1

2

źródło: materiały nadesłane

31-01-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)