REKLAMA
REKLAMA

Pijani opiekowali się trójką dzieci. Kiedy policjanci chcieli wejść do domu, konkubent próbował uciec przez okno

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci wraz z kuratorem interweniowali w jednym z domów w gminie Sanok. Ze zgłoszenia wynikało, że troje dzieci przebywa pod opieką nietrzeźwej matki i jej konkubenta. Okazało się, że kobieta ma w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu, natomiast jej partner ponad 2,5. Dziećmi zaopiekowała się krewna.

Zgłoszenie miało miejsce wczoraj po godz. 20. Z otrzymanych informacji wynikało, że troje dzieci przebywa pod opieką nietrzeźwej matki i jej konkubenta. Na miejscu interweniowali policjanci wspólnie z kuratorem rodziny. Funkcjonariusze próbowali nawiązać kontakt z dorosłymi, którzy byli wewnątrz domu, jednak był on utrudniony. Nikt z domowników nie chciał otworzyć drzwi. W pewnej chwili policjanci usłyszeli, że ktoś otwiera okno i wychodzi przez nie na zewnątrz domu. Zatrzymali uciekiniera, a przez okno weszli do środka.

303-128497

Zastali tam 29-letnią kobietę, matkę trójki dzieci w wieku 8, 4 i 2 lat. Po sprawdzeniu stanu zdrowia dzieci przebadano matkę na stan trzeźwości. Kobieta miała w organizmie 1,7 promila alkoholu. U jej konkubenta, który chciał uciec przez okno, urządzenie wykazało 2,8 promila alkoholu.

Dziećmi zaopiekowała się krewna. O zaistniałym zdarzeniu policjanci powiadomili sąd rodzinny.

źródło: KPP Sanok

15-05-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)