REKLAMA
REKLAMA

Pijani opiekowali się trójką dzieci. Kiedy policjanci chcieli wejść do domu, konkubent próbował uciec przez okno

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci wraz z kuratorem interweniowali w jednym z domów w gminie Sanok. Ze zgłoszenia wynikało, że troje dzieci przebywa pod opieką nietrzeźwej matki i jej konkubenta. Okazało się, że kobieta ma w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu, natomiast jej partner ponad 2,5. Dziećmi zaopiekowała się krewna.

Zgłoszenie miało miejsce wczoraj po godz. 20. Z otrzymanych informacji wynikało, że troje dzieci przebywa pod opieką nietrzeźwej matki i jej konkubenta. Na miejscu interweniowali policjanci wspólnie z kuratorem rodziny. Funkcjonariusze próbowali nawiązać kontakt z dorosłymi, którzy byli wewnątrz domu, jednak był on utrudniony. Nikt z domowników nie chciał otworzyć drzwi. W pewnej chwili policjanci usłyszeli, że ktoś otwiera okno i wychodzi przez nie na zewnątrz domu. Zatrzymali uciekiniera, a przez okno weszli do środka.

303-128497

Zastali tam 29-letnią kobietę, matkę trójki dzieci w wieku 8, 4 i 2 lat. Po sprawdzeniu stanu zdrowia dzieci przebadano matkę na stan trzeźwości. Kobieta miała w organizmie 1,7 promila alkoholu. U jej konkubenta, który chciał uciec przez okno, urządzenie wykazało 2,8 promila alkoholu.

Dziećmi zaopiekowała się krewna. O zaistniałym zdarzeniu policjanci powiadomili sąd rodzinny.

źródło: KPP Sanok

15-05-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)