REKLAMA
REKLAMA

GMINA ZAGÓRZ: Pijany kierowca ściął ogrodzenie i wylądował na dachu. Jechał bez uprawnień (FILM, ZDJĘCIA)

GMINA ZAGÓRZ: Pijany kierowca ściął ogrodzenie i wylądował na dachu. Jechał bez uprawnień (FILM, ZDJĘCIA)

TARNAWA DOLNA / PODKARPACIE. Wczoraj około 23.00 w Tarnawie Dolnej doszło do kolizji. 24-latek stracił panowanie nad pojazdem i dachował na jednej z prywatnych posesji tuż przy szkole. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu i nie miał uprawnień do kierowania pojazdami.

Jak informuje Anna Oleniacz, rzecznik prasowy sanockiej policji, do zdarzenia doszło wczoraj o godzinie 22.50. Jak ustalono, 24-latek kierujący BMW na prostym odcinku drogi, w rejonie szkoły w Tarnawie Dolnej, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni i wylądował na dachu na jednej z prywatnych posesji. W wyniku zdarzenia uszkodzona została brama wjazdowa, słupek oraz część ogrodzenia.

Pojazdem podróżowało dwie osoby. Kierujący 24-latek z powiatu sanockiego oraz 18-latka z powiatu brzozowskiego. Oboje trafili do szpitala. Mężczyzna ma złamaną lewą rękę oraz wstrząśnienie mózgu. Nastolatka doznała tylko powierzchownej rany ręki i nie potrzebowała dalszej hospitalizacji.

Zarówno kobieta jak i mężczyzna w chwili zdarzenia byli nietrzeźwi. Badanie wykazało, że 18-latka miała 0,5 zaś 24-latek 1,2 promila alkoholu w organizmie.

Ponadto policjanci ustalili, że mężczyzna posiada aktualny zakaz prowadzenia pojazdów w związku z przekroczeniem prędkości w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h wydany w maju tego roku.

Wobec 24-latka będzie prowadzone postępowanie w związku z popełnieniem przestępstwa kierowania w stanie nietrzeźwości.

22-07-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)