REKLAMA
ZS2 Zamek Lesko
PBS ZSL
REKLAMA

Pijany kierowca spowodował kolizję i odjechał. Został zatrzymany przez poszkodowanego

ZARSZYN / PODKARPACIE. Kierujący oplem doprowadził do kolizji i odjechał z miejsca zdarzenia. W pościg za nim pojechał poszkodowany. Ujął sprawcę i przekazał policjantom. Okazało się, że powodem ucieczki był alkohol.

W ubiegły weekend, dyżurny policji otrzymał zgłoszenie, że w Zarszynie został ujęty nietrzeźwy kierujący. Policjanci na miejsu ustalili, że na ul. Beskidzkiej w Zarszynie, podczas przejazdu przez most, doszło do kolizji dwóch samochodów. Po zdarzeniu sprawca kolizji – kierujący oplem nie zatrzymał się tylko odjechał z miejsca. Poszkodowany, który kierował audi zawrócił i pojechał za uciekinierem. Chwilę później zatrzymał samochód sprawcy, uniemożliwiając mu dalszą jazdę i powiadomił policję.

Funkjconariusze zbadali stan trzeźwości uczestników kolizji. Kierujący oplem, 38-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Ponadto okazało się, że jego uprawnienia do kierowania pojazdami utraciły ważność w 2015 roku, a pojazd, którym się poruszał nie miał aktualnych badań technicznych.

Stan trzeźwości kierowcy audi był bez zarzutu.

W sprawie prowadzone jest postępowanie. Mężczyzna będzie odpowiadał za spowodowanie kolizji oraz za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu nawet kara pozbawienia wolności do lat 2.

the concept for drink driving

Źródło: KPP Sanok

26-09-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)