REKLAMA
REKLAMA

PIŁKA NOŻNA: Zwycięstwo w pierwszym sparingu drużyny LKS-u Pisarowce (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Wygrywamy pierwszy z meczów sparingowych z juniorami Resovii Rzeszów 3-1. Początek spotkania nieco przespaliśmy o pozwoliliśmy rywalowi na swobodne rozgrywanie piłki. Poskutkowało to straconą bramką.

Później było już tylko lepiej, szybko podnieśliśmy się i po trójkowej akcji Sikorski-Walaszczyk-Sobolak ten ostatni wyrównał głową na 1-1. Jeszcze przed przerwą prowadzenie podwyższył Kamil Walaszczyk z rzutu wolnego.

Po zmianie stron zdecydowanie przeważaliśmy tworząc sporo sytuacji. Jedną z nich na bramkę zamienił Sebastian Sobolak pokonując bramkarza sprytnym lobem i ustalając wynik spotkania. Z wolnego groźnie strzelał Hanson Kumah-doe jednak piłka trafiła w poprzeczkę. Dobry mecz w naszym wykonaniu, z nieco nerwowym początkiem i kilkoma błędami indywidualnymi, które na szczęście nie miały większego wpływu na przebieg meczu. Trener miał okazję sprawdzić formę zawodników, w meczu wystąpili również trzej zawodnicy testowani.

za: Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
foto: Tomasz Sowa

16-07-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)