REKLAMA
REKLAMA

PIŁKARSKI WEEKEND: Ligowa karuzela kręci się w najlepsze! Dziś Cosmos Nowotaniec podejmuje Ekoball Stal Sanok

PIŁKA NOŻNA / PODKARPACIE. Rozpędza się na dobre piłkarska karuzela. 6. seria gier rozpoczęła się w IV lidze podkarpackiej. Dziś Cosmos Nowotaniec podejmuje Ekoball Stal Sanok (2 bm.).

6. kolejka / IV liga podkarpacka

Izolator Boguchwała – Sokół Nisko 3:1
Polonia Przemyśl – Głogovia Głogów Małopolski 3:1

2 września 2017 (sobota):

LKS Pisarowce – Wisłoka Dębica godz. 17:00
Cosmos Nowotaniec – Geo-Eko Ekoball Stal Sanok godz. 17:00
Wisłok Strzyżów – Piast Tuczempy godz. 17:05
Igloopol Dębica – Unia Nowa Sarzyna godz. 17:00
Błękitni Ropczyce – Rzemieślnik Pilzno godz. 17:00

3 września 2017 (niedziela):

Wisłok Wiśniowa – Sokół Sieniawa godz. 16:00
Granica Stubno – KS Wiązownica godz. 17:00


Klasa okręgowa / Krosno

Iwonka Iwonicz – Start Rymanów 2:4 (SKRÓT, OPINIE)

2 września 2017 (sobota):

LKS Tarnawa – Ostoja Kołaczyce godz. 17:00

3 września 2017 (niedziela):

Nafta Jedlicze – Partyzant Targowiska godz. 11:00
Grabowianka Grabówka – Kotwica Korczyna godz. 15:00
LKS Skołyszyn – Czarni 1910 Jasło godz. 15:00
Polonia Kopytowa – Iskra Przysietnica godz. 15:00
Gaudium Łężyny – Przełom Besko godz. 16:30
Markiewicza Krosno – Przełęcz Dukla godz. 16:30


4. kolejka / klasa A, Krosno 1

3 września 2017 (niedziela):

LKS Górki – Szarotka Uherce godz. 15:00
Jawornik Czarna – Orkan Markowce godz. 15:00
Orzeł Bażanówka – Bukowianka Bukowsko godz. 15:00
Sanovia Lesko – Szarotka Nowosielce godz. 16:30
LKS II Pisarowce – Lotniarz Bezmiechowa godz. 16:30
Zgoda Zarszyn – Victoria Pakoszówka godz. 16:30
LKS Długie – Bieszczady Ustrzyki Dolne godz. 16:30


4. kolejka / klasa B, Krosno 1

3 września 2017 (niedziela):

Nelson Polańczyk – Osława Zagórz godz. 16:30
Juventus Poraż – LKS Olszanica godz. 13:00
Remix Niebieszczany – LKS Górzanka godz. 16:30
LKS Czaszyn – LKS Tyrawa Wołoska godz. 11:00
Bieszczady Jankowce – Gabry Łukowe godz. 13:00
Zalew Myczkowce – Pionier Średnia Wieś godz. 13:00


4. kolejka / klasa B, Krosno 2

3 września 2017 (niedziela):

LKS Odrzechowa – LKS Płowce/Stróże Małe godz. 12:00
Górnik Strachocina – Florian Rymanów Zdrój godz. 13:00
LKS Milcza – Beskid Posada Górna godz. 13:00
Iskra Wróblik Szlachecki – LKS Głębokie godz. 13:00
Orion Pielnia – Pogórze Srogów Górny godz. 13:00
ULKS Czerteż – Jutrzenka Jaćmierz godz. 14:00

zdjęcie poglądowe

zdjęcie poglądowe

02-09-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:



Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)