REKLAMA
STREFA SMYKA
REKLAMA

PIŁKARSKI WEEKEND: Po pucharze czas na ligę. Ekoball Stal gra z Igloopolem Dębica

PODKARPACIE. Piłkarze powoli zapominają już o środowych bojach w okręgowym Pucharze Polski. Przyszedł czas na kolejną porcję ligowych rozgrywek. Ciekawie zapowiada się spotkanie w Sanoku, gdzie Stal zmierzy się z zespołem Igloopolu Dębica, który zatrzymał niedawno w Sieniawie rozpędzonego Sokoła.

9. kolejka IV ligi podkarpackiej

23 września (sobota)

Unia Nowa Sarzyna – Rzemieślnik Pilzno, godz. 11:00

Sokół Sieniawa – Błękitni Ropczyce, godz. 15:00

Piast Tuczempy – Granica Stubno, godz. 16:00

Ekoball Stal Sanok – Igloopol Dębica, godz. 16:00

Wisłoka Dębica – Cosmos Nowotaniec, godz. 16:00

Głogovia Głogów Małopolski – Wisłok Wiśniowa, godz. 17:00

21752403_1226909447415439_1743890624639331447_n

24 września (niedziela)

Izolator Boguchwała – Polonia Przemyśl, godz. 11:00

KS Wiązownica – LKS Pisarowce, godz. 16:00

Sokół Nisko – Wisłok Strzyżów, godz. 16:00


8. kolejka Klasy okręgowej Krosno

23 września (sobota)

Przełęcz Dukla – Kotwica Korczyna, godz. 11:00

Czarni 1910 Jasło – Partyzant Targowiska, godz. 15:30

LKS Skołyszyn – Polonia Kopytowa, godz. 15:30

24 września (niedziela)

Ostoja Kołaczyce – Grabowianka Grabówka, godz. 15:30

Iskra Przysietnica – Nafta Jedlicze, godz. 15:30

Start Rymanów – Markiewicza Krosno, godz. 15:30

Przełom Besko – LKS Tarnawa, godz. 15:30

Gaudium Łężyny – Iwonka Iwonicz, godz. 15:30


8. kolejka Klasy A, grupy Krosno I

24 września (niedziela)

Orkan Markowce – LKS II Pisarowce, godz. 13:00

Bukowianka Bukowsko – LKS Długie, godz. 15:00

LKS Górki – Orzeł Bażanówka, godz. 15:00

Jawornik Czarna – Sanovia Lesko, godz. 15:00

Szarotka Uherce – Victoria Pakoszówka, godz. 15:30

Lotniarz Bezmiechowa – Bieszczady Ustrzyki Dolne, godz. 15:30

Szarotka Nowosielce – LKS Zarszyn, godz. 15:30


7. kolejka Klasy B, grupy Krosno I

24 września (niedziela)

LKS Tyrawa Wołoska – Pionier Średnia Wieś, godz. 12:00

LKS Górzanka – Zalew Myczkowce, godz. 12:00

Osława Zagórz – LKS Czaszyn, godz. 12:00

LKS Olszanica – Bieszczady Jankowce, godz. 15:00

Juventus Poraż – Remix Niebieszczany, godz. 15:00

Gabry Łukowe – Nelson Polańczyk, godz. 15:30


7. kolejka Klasy B, grupy Krosno II

24 września (niedziela)

LUKS Beskid Posada Górna – Orion Pielnia, godz. 11:00

Florian Rymanów Zdrój – ULKS Czerteż, godz. 11:00

Pogórze Srogów Górny – Górnik Strachocina, godz. 12:00

Jutrzenka Jaćmierz – LKS Płowce/Stróże Małe, godz. 12:00

Orzeł Milcza – Iskra Wróblik Szlachecki, godz. 12:00

LKS Głębokie – LKS Odrzechowa, godz. 15:30

Fot: Tomasz Sowa / archiwum eSanok.pl

22-09-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:



Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)