REKLAMA
REKLAMA

Piotr Michalski potwierdził wysoką formę wygrywając mistrzostwa Polski

Bezkonkurencyjny na Mistrzostwach Polski w Wieloboju Sprinterskim, okazał się wychowanek Górnika Sanok – Piotr Michalski. Zwycięstwem w zawodach, które odbywały się na pierwszym w naszym kraju krytym torze lodowym w Tomaszowie Mazowieckim, sanoczanin potwierdził, że jest obecnie w bardzo wysokiej formie.

Piotr Michalski zdeklasował resztę stawki wygrywając wszystkie cztery biegi (2 razy dystans 500 m  i 2 razy 1000 m). Na drugim miejscu uplasował się Sebastian Kłosiński (Orzeł Elbląg), a na trzecim Artur Nogal (Fundacja ŁiSW Legia Warszawa). W rywalizacji zabrakło rekordzisty Polski na dystansie 500 m – Artura Wasia, który ze względu na inny tryb przygotowań do Igrzysk, zrezygnował z udziału w mistrzostwach Polski.

Mamy nadzieję, że Piotr Michalski równie dobrze zaprezentuje się podczas Igrzysk Olimpijskich w Pjongczang, czym przysporzy sobie i nam wiele powodów do radości.

beznazwy6

22-12-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)