REKLAMA
REKLAMA

Piotr Michalski potwierdził wysoką formę wygrywając mistrzostwa Polski

Bezkonkurencyjny na Mistrzostwach Polski w Wieloboju Sprinterskim, okazał się wychowanek Górnika Sanok – Piotr Michalski. Zwycięstwem w zawodach, które odbywały się na pierwszym w naszym kraju krytym torze lodowym w Tomaszowie Mazowieckim, sanoczanin potwierdził, że jest obecnie w bardzo wysokiej formie.

Piotr Michalski zdeklasował resztę stawki wygrywając wszystkie cztery biegi (2 razy dystans 500 m  i 2 razy 1000 m). Na drugim miejscu uplasował się Sebastian Kłosiński (Orzeł Elbląg), a na trzecim Artur Nogal (Fundacja ŁiSW Legia Warszawa). W rywalizacji zabrakło rekordzisty Polski na dystansie 500 m – Artura Wasia, który ze względu na inny tryb przygotowań do Igrzysk, zrezygnował z udziału w mistrzostwach Polski.

Mamy nadzieję, że Piotr Michalski równie dobrze zaprezentuje się podczas Igrzysk Olimpijskich w Pjongczang, czym przysporzy sobie i nam wiele powodów do radości.

beznazwy6

22-12-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)