REKLAMA
REKLAMA

POGORZELCY: Mają nowe mieszkanie. Z pomocą przyszły lokalne społeczności

POSADA JAĆMIERSKA / PODKARPACIE. Pogorzelcy z Posady Jaćmierskiej od 1 lutego zajmują jedno z mieszkań w Ośrodku Zdrowia w Jaćmierzu. W zbiórkach dla trzyosobowej rodziny pomogli strażacy-ochotnicy z różnych jednostek. Cały czas jest też aktywne konto utworzone przez Caritas Archidiecezji Przemyskiej.

Umowę podpisano 1 lutego. Państwo Stręk zostaną w odświeżonym mieszkańcu do końca roku. Wówczas zdecydują co dalej – mówi Beata Stankiewicz, kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zarszynie.

Pogorzelcom pomogły lokalne społeczności. Strażacy-ochotnicy z różnych jednostek organizowali zbiórki, był też koncert charytatywny. Wielu przyszło z pomocą rzeczową, oddając dla rodziny meble, pościel, ubrania.

Osoby, które wyrażają chęć i mają możliwość przyjścia z pomocą potrzebującym, nadal mogą wpłacać pieniądze na niżej podane konto bankowe, założone dla rodziny przez Caritas Archidiecezji Przemyskiej.

Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
Nr 61 1600 1332 1847 4932 3000 0003
Z dopiskiem”Pogorzelcy Stręk”

 

 

11-02-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)