REKLAMA
REKLAMA

Poleciały trzy prawa jazdy. „Akcja Prędkość” zebrała żniwo

SANOK / PODKARPACIE. W trosce o bezpieczeństwo podróżujących policjanci często organizują różne działania. W środę przeprowadzali „Akcję Prędkość”. Funkjconariusze zwracali szczególną uwagę na kierujących, którzy przekraczali dopuszczalną prędkość. Trzy osoby utraciły uprawnienia.

Wczoraj policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego sanockiej komendy przeprowadzali działania pod nazwą „Akcja Prędkość”. Funkcjonariusze wyposażeni w mierniki prędkości dbali o bezpieczeństwo podróżujących. Szczególną uwagę zwracali na kierujących, którzy nie stosują się do ograniczeń prędkości.

303-129018

Lokalizacja patroli policyjnych również nie była przypadkowa. Rozmieszczenie policjantów było związane z zagrożonymi miejscami, które społeczeństwo wskazało w Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

W wyniku działań funkcjonariusze ujawnili czterech kierujących, którzy jechali zbyt szybko. Troje z nich straciło prawa jazdy z powodu przekroczenia dopuszczalnej prędkości o więcej niż 50 km/h w terenie zabudowanym. Dwóch kierujących policjanci zatrzymali w Besku, jednego w Bukowsku oraz jednego w Trepczy.

źródło: KPP Sanok
foto: KWP Rzeszów

18-05-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)