REKLAMA
REKLAMA

Poseł Piotr Uruski w zarządzie głównym Solidarnej Polski

SANOK / PODKARPACIE. Piotr Uruski wszedł do zarządu głównego Solidarnej Polski. To duże wyróżnienie dla posła z Sanoka.


Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro wraz z PiS i Polską Razem współtworzą rząd Beaty Szydło. W zarządzie głównym, oprócz prezesa i wiceprezesa, którym jest Beata Kempa, zasiadają członkowie, wśród których są tak znane postaci, jak Tadeusz Cymański, Andrzej Dera, Mieczysław Golba, Patryk Jaki, czy Michał Wójcik. W dniu wczorajszym poseł z Sanoka wszedł do tego grona.

To obliguje mnie do tego, by jeszcze bardziej aktywnie pracować na rzecz naszego regionu – podkreśla Piotr Uruski.

Dowodem na moje zaangażowanie są inwestycje, z których niektóre są realizowane, w tym Jednostka Obrony Terytorialnej, która będzie ulokowana na Olchowcach i tłocznia gazu w Strachocinie. Inne, jak budowa basenu, na który otrzymaliśmy zapewnienie dofinasowania z Ministerstwa Sportu będzie budowany. Czekamy też na dobre wieści z Autosanu, który został zakupiony przez Polską Grupę Zbrojeniową. Kolejne pozytywne informacje mam nadzieję podać w niedługim czasie, ale nie chcę o nich mówić dopóki nie staną się faktem.

uruski

10-03-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)