REKLAMA
REKLAMA

POWIAT BIESZCZADZKI: Kolejni nietrzeźwi kierowcy zatrzymani

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Od początku wakacji funkcjonariusze z ustrzyckiej komendy zatrzymali pięciu nietrzeźwych kierujących. Dwóch z nich kierowało pojazdem mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Od początku trwania wakacji policjanci na terenie powiatu bieszczadzkiego uniemożliwili dalszą jazdę pięciu kierowcom, którzy spożywali alkohol zanim wsiedli za kierownicę samochodu. Pomimo wielu apeli, ostrzeżeń, a także akcji skierowanych w celu ujawniania i eliminowania z ruchu nietrzeźwych kierujących, niektórzy nadal decydują się wsiąść za kierownicę po wypiciu alkoholu.

Pod koniec czerwca br., policjanci zatrzymali 39-letniego mieszkańca Ustrzyk Dolnych. Mężczyzna kierował motorowerem i miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Kolejny nietrzeźwy kierujący został zatrzymany w 1 lipca br., w Serednicy. Kierowca audi, miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Za kierowanie passatem w stanie nietrzeźwości odpowie również 28-letni mężczyzna. W niedziele 2 lipca br., policjanci zatrzymali go do kontroli, a badanie stanu trzeźwości wykazało blisko 2 promile alkoholu w jego organizmie.

Natomiast 53-letni obywatel Ukrainy odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości. W środę, 5 lipca br., kierował on samochodem marki volkswagen mając blisko promil alkoholu w organizmie. Kolejnym zatrzymanym kierującycm był 20-letni mężczyzna, który uderzył samochodem w dom jednorodzinny w Łobozewach. Jak sie okazało w jego organizmie było blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Policjanci po raz kolejny apelują o niewsiadanie za kierownicę pojazdu jeżeli wcześniej piło się alkohol. Pamiętajmy, że nietrzeźwi kierujący pojazdami stwarzają zagrożenie nie tylko dla siebie, ale i dla innych uczestników ruchu drogowego. Apelujemy również do świadków, aby widząc osobę, która wcześniej spożywała alkohol i próbuje wsiąść za kierownicę pojazdu, niezwłocznie zareagowali i w razie potrzeby natychmiast zadzwonili na Policję.

policja ustrzyki

Zdjęcie pogladowe

Źródło: KPP Ustrzyki Dolne

11-07-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)