REKLAMA
REKLAMA

PRACA / PUP SANOK: Krucho z ofertami w ostatnim tygodniu. Poszukiwany m.in. elektryk, budowlaniec, fryzjer i pakowacz

SANOK / PODKARPACIE. W ostatnim tygodniu na stronie internetowej Powiatowego Urzędu Pracy w Sanoku pojawiło się 11  nowych ofert pracy.  Pracę można znaleźć jako elektryk, pracownik budowlany lub fryzjer. Sprawdź oferty z PUP, a także szukaj pracy z Sanok24.pl

Najnowsze oferty pracy znajdziecie Państwo także na stronie Podkarpacie24.pl >>>> kliknij…

 W zakładce „Praca” i kategorii „Dam pracę” znajduje się w chwili obecnej ponad 350 pozycji.


Poniżej ofert pracy zamieszczone na stronie PUP w ostatnim tygodniu:

1. Elektryk (umowa o pracę na okres próbny) – trzy zmiany – 40 godzin pracy w tygodniu (etat) – wynagrodzenie od 2 000 zł brutto – kontakt z Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. (Jana Pawła II 59).

2. Elektryk (umowa o pracę na okres próbny) – trzy zmiany – 40 godzin pracy w tygodniu (etat) – wynagrodzenie od 2 000 zł brutto – kontakt z Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. (Kiczury 10).

3. Pracownik sprzątający (umowa o pracę na okres próbny – jedna zmiana – 20 godzin pracy w tygodniu (1/2 etatu) – wynagrodzenie od 1 000 zł brutto – kontakt z Arma Sp. z o.o.

4. Pakowacz (umowa o pracę na czas określony) – dwie zmiany – 40 godzin pracy w tygodniu (etat) – wynagrodzenie od 2 000 zł brutto – kontakt przez PUP Sanok.

5. Pomoc kuchenna (umowa o pracę na okres próbny – dwie zmiany – 40 godzin pracy w tygodniu (etat) – wynagrodzenie od 2 000 zł brutto – kontakt z Przedsiębiorstwo Usługowe Dariusz Tomczewski.

6. Fryzjer (umowa o pracę na czas określony) – dwie zmiany – 40 godzin pracy w tygodniu (etat) – wynagrodzenie od 2 000 zł brutto – kontakt przez PUP Sanok.

7. Przedstawiciel handlowy (umowa o pracę na czas określony) – jedna zmiana – 40 godzin pracy w tygodniu (etat) – wynagrodzenie od 2 600 zł brutto – kontakt z Hurtownia „Chemal” artykuły przemysłowe S.Ciołek, W.Krzyżak Spółka jawna.

8. Robotnik budowlany (umowa o pracę na czas określony) – zmianowość inna – 40 godzin pracy w tygodniu (etat) – wynagrodzenie od 2 000 zł brutto – kontakt przez PUP Sanok.

9. Robotnik budowlany (umowa o pracę na czas określony) – jedna zmiana – 40 godzin pracy w tygodniu (etat) – wynagrodzenie od 3 000 zł brutto – kontakt z Jan Grzybała Przedsiębiorstwo Budownictwa Lądowego.

10. Lokalny przedstawiciel handlowy (umowa zlecenie) – wynagrodzenie od 2 500 zł brutto – kontakt z VOICE-NET Sp. z o.o.

11. Księgowy (umowa o pracę na okres próbny) – jedna zmiana – 40 godzin pracy w tygodniu (etat) – wynagrodzenie od 3 350 zł brutto – kontakt z Burem Rachunkowym (Pl. Św. Michała 3/5 w Sanoku).

Najnowsze oferty pracy znajdziecie Państwo także na stronie sanok24.pl . W zakładce „Praca” i kategorii „Dam pracę” znajduje się w chwili obecnej 209 pozycji.

elebud

11-03-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)