REKLAMA
REKLAMA

Prawdopodobnie zasnął za kierownicą i potrącił pijanego pieszego

RACZKOWA / PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, w którym ucierpiał pieszy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący zasnął i zjechał na przeciwległy pas ruchu. Pieszy został przewieziony do szpitala.

Do wypadku doszło w piątek w Raczkowej około godz. 15.30. Z ustaleń policjantów będących na miejscu wynika, że idący poboczem pieszy, który prowadził taczki, został potrącony przez samochód. 63-letni mężczyzna z urazem nogi został przewieziony do szpitala. Po zbadaniu stanu trzeźwości okazało się, że miał w organizmie ponad promil alkoholu.

Policjanci ustalili, że kierujący samochodem marki Ford, 57-letni mieszkaniec powiatu sanockiego prawdopodobnie zasnął za kierownicą, zjechał na przeciwległy pas ruchu, uderzył w taczki, a następnie w pieszego. Badanie alkomatem wykazało, że 57-latek był trzeźwy.

Na miejscu funkcjonariusze wykonali oględziny, ustalili świadków i zabezpieczyli materiał dowodowy. Prowadzone postępowanie wykaże, co było dokładną przyczyną wypadku.

303-141192

źródło: KPP Sanok

25-09-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)