REKLAMA
ZS2 Zamek Lesko
PBS ZSL
REKLAMA

Pucharowa sztafeta sanockiego SOSW. Dobry występ na I wojewódzkich mistrzostwach w łyżwiarstwie szybkim (ZDJĘCIA)

SANOK, KROSNO / PODKARPACIE. Na lodowisku w Krośnie odbyły się I Mistrzostwa Wojewódzkie w Łyżwiarstwie Szybkim Szkół Specjalnych pod patronem prezydenta Krosno, w których brało udział około 30 zawodników z trzech ośrodków: SOSW Krosno, SOSW Frysztak, SOSW Sanok.

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Sanoku reprezentowało 7 najlepszych zawodników, którzy wzięli udział w trzech konkurencjach na dystansie 150 m, 300 m w kategorii dziewcząt i chłopców oraz w sztafecie 4×300 m (reprezentacje szkół).

– na dystansie 150 m – Kacper Florko w kategorii chłopców zajął III miejsce,
– na dystansie 150 m – Ziajor Anna w kategorii dziewcząt zajęła II miejsce,
– na dystansie 300 m – Ziajor Anna w kategorii dziewcząt zajęła II miejsce,
– na dystansie 300m – Kacper Florko w kategorii chłopców zajął IV miejsce.

Uwieńczeniem zawodów była rozegrana sztafeta 4×300, którą uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego z Sanoka pokonali najszybciej, zdobywając I miejsce w składzie: Florko Kacper, Ziajor Anna, Pojnar Mateusz oraz Wichryk Damian.

Udział wychowanków w zawodach był poprzedzony wyjściami uczniów na lodowisko Arena w Sanoku w ramach lekcji wychowania fizycznego, gdzie pod bacznym okiem nauczycieli-instruktorów ze szkoły, podnosili oni swoje umiejętności. Rywalizacja sportowa przebiegała w miłej atmosferze, przy pięknej pogodzie, na dobrze przygotowanym obiekcie. SOSW Sanok reprezentowali ponadto Stach Iwona i Solon Anna.

Serdeczne podziękowania należą się Dyrekcji MOSiR w Sanoku oraz pracownikom Areny Sanok za możliwość korzystania z lodowiska w momencie, kiedy Arena nie jest obłożona rezerwacjami oraz odpłatne wypożyczenie sprzętu na zawody sportowe.
Opiekunami w czasie zawodów byli Ryszard Gosztyła i Damian Popek.

materiał nadesłany Ryszard Gosztyła

09-03-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)